Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE-lamineeritud kangast tootmisprotsess

Jan 09, 2018

Veekindel veekindel hingav kangas neli-kile komposiittoodete jaoks on vaja tagada, et membraani niiskuse läbilaskvus oleks suur mõju, kuid ka selleks, et tagada komposiitmaterjali kahjustuste stiil, et saavutada nende kahe täiusliku kombinatsiooni võti on komposiittehnoloogia, protsessi parameetrite ja liimide õige valik. Lisaks sellele peab liittoode täitma ka järgmisi nõudeid: sidumispiirkonda tuleks kontrollida teatud vahemikus, et tagada niiskuse läbilaskvuse kaotus lubatud piirides; sellised omadused nagu käte tundmine, elastsus ja pehmus ei mõjuta; saastav ja mitteärritav keskkonnakaitse Tüüp liim; komposiittooted saavutavad paremad omadused, pestavad, mitte-villid, mitte-delamination; piisav kinnituskindlus, tugevus ja see ei tohiks pesuprotsessi ajal olla liiga kiire ja nii vähendada.

Kleeplindi ja komposiitmeetodite järgi on veekindel hermeetiline PTFE-kile laminaat tootmisprotsessi jagatud kahte tüüpi kuiva ja niisket meetodit.

Kuiv protsess: riidest hüdroisolatsioon - Corona discharge - ümmargune plastist - Kuivatamine - PTFE kile lahtihakkamine, väljalaskmine - Kuum pressimine kangaga - PTFE kile pinnatöötlus - Liimimine - Vooder - Lõiketera serv - Roll-test - Pakend - Lõppenud.

Märgprotsess: kanga veekindlus - Corona discharge - Ümmargune plast - PTFE-kile pealekandmine, eemaldamine, lamineerimine - Kuum pressimise ühendamine - PTFE membraani pinnatöötlus - Liimimine - Vooderdus - Korrastamine - Rull - Kontroll - Pakendamine - Lõppenud.

Ülaltoodud protsessis võib mõnda kangast ka töödelda ilma veekindla ravita, nii et neid ei pea otsekattega kroonide töötlemiseks. Kangas vett tõrjuv viimistlus võib pärast viimistlust teostada ühe küljega. Seevastu on see meetod märgatavaks protsessiks sobivam.