Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE-l on head elektriisolatsiooni omadused

May 29, 2018

Polütetrafluoroetüleen ei ole nii elastne ja kokkusurutav kui kummit ja kipub voolama või isegi purunema kõrgetel koormustel. Kui koormus on suurem kui 3 MPa, tekib jääkdeformatsioon ja kui see on koormatud umbes 20 MPa-ni, purustatakse see. Seetõttu kasutatakse PTFE PTFE-d üldiselt ainult soonte äärikute tihendusmaterjalina ja koormus ei ületa 3,5 MPa. Staatilise tihendamise jaoks kasutatud struktuur on näidatud joonisel 6.

PTFE-il on head elektriisolatsiooni omadused. Selle väga kõrge vastupidavus ja madal dielektriline kadu. Kuna PTFE ei adsorbeeri ja absorbeerib veeauru (see ei ima vett ega vette infiltreeritav), on pindaktiivsus kõrge isegi 100% suhtelise niiskuse juures. . See omadus ja selle vastupidavus arkimisele muudavad PTFE PTFE eriti sobivaks erinevatel lahendustel, mis vajavad isolatsiooni.

Polütetrafluoroetüleen PTFE on keemiliselt stabiilne, mis on parem kui ükski teine elastne plastmaterjal. See ei reageeri kõigi teadaolevate hapete ja alustega, sealhulgas kolme tugeva happe ja vesinikfluoriidhappega. Teflon PTFE ei niiske ega lahustu üheski tuntud lahustites (aga see lahustub sulanud leelismetallis). PTFE PTFE on mittesüttiv, mittetoksiline ja võib eralduda mürgiseid gaase ainult siis, kui kuumutamistemperatuur on kõrgem kui 400 ° C. Teflon PTFE mitteaktiivse olemuse tõttu saab seda siduda vaid spetsiaalsete meetoditega. Liimimisel tuleb arvestada liimaine maksimaalset töötemperatuuri.