Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE-l on head elektriisolatsiooni omadused

Oct 10, 2018

Teflon on vähem elastne ja kokkusurutav kui kumm, kipub suurel koormusel voolama või isegi rebenema. Kui laadimine on suurem kui 3 MPa, tekib jääkdeformatsioon ja kui see on koormatud umbes 20 MPa-ni, purustatakse see. Seepärast kasutatakse polütetrafluoroetüleenist PTFE üldiselt ainult soonte äärikute tihendusmaterjalina ja koormus ei ületa 3,5 MPa. Staatilise tihendamise struktuurvorm on kujutatud joonisel fig. 6.

Polütetrafluoroetüleenil on hea elektriisolatsiooni omadused. Selle elektritakistus on väga suur ja selle dielektriline kadu on väga madal. Kuna PTFE ei adsorbeeri ega absorbeeri veeauru (vee imendumist või vee infiltratsiooni ei ole), on pinna vastupidavus endiselt kõrge isegi 100% suhtelise niiskuse juures. . See omadus ja selle anti-arcing omadused muudavad PTFE PTFE eriti sobivaks mitmesuguste isolatsioonivajaduste jaoks.

PTFE-PTFE keemilised omadused on väga stabiilsed, mis on parem kui ükski teine paindlik plastmaterjal. See ei reageeri kõigi teadaolevate hapete ja alustega, sealhulgas kolme tugeva happe ja vesinikfluoriidhappega. Polütetrafluoroetüleen PTFE ei märgu ja ei lahustu üheski tuntud lahustis (aga lahustub sulanud leelismetallis). Polütetrafluoroetüleen PTFE on mittesüttiv ja mittetoksiline ning võib eralduda mürgiseid gaase ainult siis, kui kuumutamistemperatuur on kõrgem kui 400 ° C. Kuna polütetrafluoroetüleenist PTFE omadused ei ole aktiivsed, saab seda siduda ainult spetsiaalsete meetoditega. Pange tähele adhesiooni maksimaalset töötemperatuuri, kui see on liimitud.