Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE on minimaalse pinnaenergiaga tahke materjal

Apr 24, 2018

PTFE keemiline struktuur on asendada kõik vesinikuaatomid polüetüleenil fluoriaatomitega.

Tefloni molekulis maskib F-aatom CC sidet ja CF-i side on väga stabiilne. Seda ei rünnata muud kemikaalid peale leelismetalli ja elementaarfluoriini.

PTFE molekulis on F-aatom sümmeetriline ja CF kaks elementi kovalentselt seotud. Molekulis ei ole vaba elektroni ja kogu molekul on neutraalne. PTFE-il on suurepärased dielektrilised omadused, sest PTFE-il ei ole selle molekulaarses struktuuris grammi, mistõttu on selle kristalsus kõrge. Kuna PTFE-l on inertne fluori sisaldav väliskest, on sellel silmapaistvad mittesisaldavad omadused ja väike hõõrdetegur.

1. Isolatsioon: seda ei mõjuta keskkond ja sagedus, helitugevus võib ulatuda 1018 oomi • cm-ni, dielektriline kadu on väike ja läbilöögipinge on kõrge.

2, kõrge ja madal temperatuuritaluvus: temperatuuril on vähe muutusi, laias temperatuurivahemikus, temperatuuril -190 ~ 260 ° C.

3, isekandmine: plastist väikseim hõõrdetegur on ideaalne õlivaba määrdeaine.

4, pind ei ole kleepuv: tuntud tahke materjal ei saa kinni pinnast, on mingi väikseima tahke materjali pinnaenergia.

5, vastupidavus atmosfääri vananemisele, kiirgustakistus ja vähene läbilaskvus: pikaajaline kokkupuude atmosfääriga, pinnad ja jõudlus jäävad muutumatuks.

6. Inokustumatus: hapniku piirväärtus on alla 90.

7, keemiline vastupidavus ja ilmastikukindlus: lisaks leelismuldmetallile pole PTFE peaaegu keemilist korrosiooni. Näiteks kontsentreeritud väävelhappes, lämmastikhappes, vesinikkloriidhappes ja isegi vees regioonis keemispiirkonnas ei muutu kehakaalus ja jõudluses ning peaaegu igas lahustis ei ole lahustuvust. Temperatuuril üle 300 ° C on see vaid vähe lahustuv kogu parafiinides (umbes 0,1 g / 100 g). PTFE ei absorbeeri niiskust, ei ole süttiv ja on äärmiselt stabiilne hapniku ja ultraviolettkiirguse vastu, seega on tal suurepärane ilmastikukindlus.