Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE on kõige raskem tüüpi plastik

Apr 11, 2018

Teflon on kõige raskem tüüpi plastik. Kasutades laias valikus kasutatavat temperatuuri (-250-260 ° C), keemilist stabiilsust, suurepäraseid dielektrilisi omadusi, enesesõbralikkust ja kleepumist ning mitmesuguseid iseseisvaid jõudlusi, nii et see on laias valikus kasutatav.

Keemiatööstuses saab seda kasutada korrosioonivastase materjalina ja võib valmistada mitmesuguseid korrosioonikomponente nagu torud, ventiilid, pumbad ja liitmikud. Keemiliste seadmete jaoks võib valmistada reaktorite, destillatsioonitornide ja korrosioonivastaste vooderdiste ja -katteid.

Mehhaaniliselt saab seda kasutada iseliimuva laagri, kolvitsükli, õli tihendi ja tihendusrõngasena. Isemääre vähendab masina kulumist ja soojendamist ning vähendab energiatarbimist.

Elektrilisi ja elektroonilisi seadmeid kasutatakse peamiselt mitmesuguste juhtmete ja kaablite, aku elektroodide, aku separaatorite ja trükkplaatide valmistamiseks.

Meditsiinimaterjalides võib kasutada oma kuumakindlate, veekindlate, mittetoksiliste omadustega mitmesuguseid meditsiinivahendeid ja kunstlikke elundeid. Esimesed hõlmavad steriilseid filtreid, keeduklaase, kunstlikku südame kopsude vahendeid ja viimaseid, nagu kunstlikud veresooned, süda ja söögitoru.