Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE plaadil on väike hõõrdekoefitsient ja head isemäärevad omadused

May 07, 2018

PTFE-plaadil on väike hõõrdekoefitsient ja suurepärased isevooluvuse omadused. See parandab juhtraami tööomadusi, parandab masinatöötlemise täpsust, pikendab tööriista juhendite tööiga ja vähendab masintööriistade energiatarbimist. Seejärel määritakse masinaõliga nr. 30. Antud olukorras on õli määrimise koefitsient 0,03 ja kuiva hõõrdumise koefitsient 0,06, mis on ainult 1/3 malmist rööpa paari. Ja PTFE-plaat ja malmist hõõrdekiiruse kõver on positiivne kalle, staatiline hõõrdetegur erinevus on väike, võib efektiivselt vältida madala kiiruse.

Kulumiskogus on väike. PTFE plaadi kulumine on 5,6 x 10 cm2 min / kg. PTFE-plaati kasutatakse treipingi rööbastee parandamiseks. Pärast 3-kuulist normaalset töötamist on pehme lindi kulumine <0,03> Voodilaiad on heas seisukorras.

Kõrge sideme tugevus, tõmbetugevus 20,9 Mpa, nihke tugevus> 10 MPa, täiesti võimelised vastama protsessi nõuetele. Varem, kui rööpad olid halvasti määrdunud või jäljed välismaiste materjalide eest ootasid, tõmbasid rööpad rööpad tõmmake rööpad hõõrdumispindadesse. Tavaliselt võib sulatamise kõvajoodise kõvajoodisega jootmismeetodit või harjatud nikeldamise meetodit kasutada ainult rööbaste parandamiseks. Kuid rööbasid ei saa enam takistada. Pärast PTFE-plaadi kinnitamist on malmist juhtrööp hästi kaitstud materjali isemäärdevate omaduste ja välismaterjalide, nagu näiteks sääre, paigaldamise eest.