Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE leht on muutunud oluliseks paljude kaasaegse tööstuse põhitehnoloogiate jaoks

Jun 22, 2018

PTFE-lehtede peamised kasutusalad on lennunduses, kosmosetööstuses, naftakeemias, masinad, elektroonika, ehitus, tekstiilitööstus ja muud tööstussektorid ning on muutunud olulisteks materjalideks paljudes kaasaegse tööstuse põhitehnoloogiates.

1. mehaanilist tootmisharu kasutatakse peamiselt keemiliselt vastupidavatele, kõrge temperatuuri vastupidavatele tihenduselementidele nagu pakkimine, tihendid, rõngad, istmed, ventiilikarbid, ventiilplaadid jms; korrosioonikindlad vooderdised, membraanid, konteinerid. Lisaks laagritele, juhtrööpad ja õlivaba määrdega kolvitsüklitele, tihenditele, soojusvahetitele, pumbadele jms saab selle hajutamist kasutada katmiseks ja poorsete ainete immutamine.

2, elektroonika- ja elektrisektoris kasutatakse peamiselt mitmesuguste traadi ja kaablite tootmiseks. Selle põhjuseks on see, et sellel on kõrge stabiilse isolatsiooni hulk, sellel on väga väike dielektriline konstant ja dielektriline kaotus kõrgetel sagedustel või UHF-il ning dielektrilisi omadusi mõjutab temperatuur väga vähe.

3, meditsiinilised materjalid võivad olla valmistatud meditsiinilise analüüsi seadmetest, nagu pudelid, torud, keeduklaasid, silindrid, kanalid jms ultra-puhta analüüsi ja filtreerimise jaoks.

4. Ehitusmaterjalid kasutavad oma madala hõõrdetegurit ja suurt kandevõimet ning neid kasutatakse laialdaselt sildade, tunnelite, teraskonstruktsioonide, suurte keemiliste torujuhtmete, kõrgemate kiirteede, kiirraudteede ja suurte mahutite jaoks.