Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE leht on muutunud oluliseks paljude kaasaegse tööstuse põhitehnoloogiate jaoks

Jun 13, 2018

PTFE-lehtede peamised kasutusalad on lennunduses, kosmosetööstuses, naftakeemias, masinad, elektroonika, ehitus, tekstiilitööstus ja muud tööstussektorid ning on muutunud olulisteks materjalideks paljudes kaasaegse tööstuse põhitehnoloogiates.

Masinatööstus

Kasutatakse peamiselt keemilisele vastupidavusele, kõrge temperatuuriga resistentsele tihenduselemendile, nagu pakkimine, tihendid, paisumisrõngad, klapipesad, ventiili õhukarbid, klapipesad jne; korrosioonikindlad vooderdised, membraanid, mahutid ja laagrid, juhendratid ja õlivaba määrdega kolvitsüklid, tihendid, soojusvahetid, pumbad jne, võib selle hajutamist kasutada poorsete toodete katmiseks ja immutamiseks.

2, elektroonika- ja elektrisektoris

Kasutatakse peamiselt mitmesuguste traatide ja kaablite tootmiseks. Selle põhjuseks on see, et sellel on kõrge stabiilse isolatsiooni hulk, sellel on väga väike dielektriline konstant ja dielektriline kaotus kõrgetel sagedustel või UHF-il ning dielektrilisi omadusi mõjutab temperatuur väga vähe.

3, meditsiinilised materjalid võivad olla valmistatud meditsiinilise analüüsi seadmetest, nagu pudelid, torud, keeduklaasid, silindrid, kanalid jms ultra-puhta analüüsi ja filtreerimise jaoks.

4, ehitusmaterjalide kasutamine madala hõõrdeteguriga ja kõrge kandevõimega, mida kasutatakse laialdaselt sildades, tunnelites, terasest katuseraamides, suurtes keemilistes gaasijuhtmetes, kõrgemate kiirteede, kiirraudteede, suurte mahutite ja muu toetusliuguriga.