Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE-lehed on muutunud vajalikeks materjalideks paljudes kaasaegse tööstuse põhitehnoloogiates

Aug 23, 2018

PTFE lehtede peamised rakendused on lennunduses, kosmosetööstuses, naftakeemias, masinad, elektroonika, ehitus, tekstiilitööstus ja muud tööstussektorid ning on muutunud olulisteks materjalideks paljudes kaasaegse tööstuse põhitehnoloogiates.

1. masinatööstust kasutatakse peamiselt keemiliselt vastupidavate ja kõrge temperatuuri vastupidavate tihenduskomponentide jaoks, nagu pakkimine, tihend, rõngas, klapipesa, ventiilikarp, klapipesa jne; kõrge temperatuuriga torujuhe korrosioonikeskkonna transportimiseks, korrosioonikindel vooder, membraan, mahuti. Lisaks laagritele, juhtrööpad ja õlivabad määrde kolvitsüklid, tihendid, soojusvahetid, pumbad jne, võib dispersiooni kasutada poorse katmise ja immutamise jaoks tooted.

2, elektri- ja elektroonikatööstuses kasutatakse peamiselt mitmesuguste traadi ja kaablite valmistamiseks. Seda seetõttu, et sellel on väga stabiilne isoleeriv omadus, sellel on väga väike dielektriline konstant ja dielektriline kaotus kõrge sagedusega või väga kõrge sagedusega ning dielektrilisi omadusi mõjutab temperatuur väga vähe.

3, meditsiinilised materjalid võivad olla valmistatud meditsiinilise analüüsi seadmetest, nagu pudelid, torud, keeduklaasid, mõõtesilindrid, kanalid jms ultra-puhta analüüsi ja filtreerimise jaoks.

4. Ehitusmaterjalid kasutavad oma väikse hõõrdetegurit ja suurt kandevõimet ning neid kasutatakse laialdaselt sildade, tunnelite, teraskonstruktsioonide katusefreeside, suurte keemiliste torujuhtmete, kõrgemate kiirteede, kiirraudteede, suurte mahutite jne jaoks mõeldud liuguritena.