Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teadusuuringute ja arengu staatuse polüimiid vaik

Sep 15, 2014

Toetame polüimiid kosmoselennud ja lennunduse, elektroonika / elektri- ja autotööstuse tööstuse arengut. Poly DuPont Co käis kõik nelja sipelghappe imiidsidemetega film (Kapton) ja tootmisse polüstüreen nelja sipelghappe imiidsidemetega plastikust (Vespel); Algne Amoco (Amoco) ettevõte on arenenud koos polüimiid isolatsioon värvi (AI); Originaal Prantsuse Rhone - Plancki firma on esimese eduka arengu Bismaleimide eelpolümeer, polümeeri tooda gaasi kõrvalsaaduste ravida, lihtne töötlemine vormimiseks; Ameerika GE firma arenenud polüeetriosadega imiidsidemetega (PEI) ja tööstustoodangu realiseerida. Lisaks Ube arenenud polü difenüül tetrametüül polüimiid filmide, puuduvad suured erinevused ja nende Kapton jõudlus, eriti lineaarse laienemise koefitsient on väike, sobib vase kaetud film, nagu juhatus taotluse väljavaade painduvat trükkplaati on väga lai, turu väljavaateid. Selle polüimiid on nüüd üle 20 sordid, ülemaailmse nõudluse üle 20000 tonni toodangu väärtus üle $200billion otse.

PI plasti, Jiande City Solver polüimiid Co, Ltd arendada rohkem sorte, on: anhüdriidi tippige polüimiid, bismaleimide vaik polüimiid matrix vaik, PMR arenenud komposiitmaterjalid kasutatakse järjest enam sõjalennukid, tsiviilõhusõidukite, satelliitside, spordivarustus, sõidukite ja elektri tööstus. Komposiit BMI vaik Hiinas on väga hea rakendus lennuk.

Hiina arendanud kolm fenüül eetris kaks anhüdriidi imiidsidemetega, loetletakse bifenüüli kaks anhüdriidi polüimiid, kaks bensofenoon butüleenimiintrimesamiid, trimellitic anhüdriidi tüüp kaks kolm anhüdriidi polüimiid, bisfenool A eetri anhüdriidi kaks amine toodete. Kuid võrrelduna koos välismaiste, meie riigi polüimiid vaigu ja kile tootmise skaala on väike, hinda ja kulud on suuremad, toodete kvaliteet on olemas ka mõningaid probleeme. Kuid toote tooraine, tootmise ja tehnoloogia Hiinas on neli tolueeni ja väljund on jõudnud märkimisväärne mahajäämus ja standard. Kuid tänu tehniliste toodete välisriigi kõrge lisaväärtusega allavoolu, eksportimise suurtes kogustes, kasum ruum on väga väike. Madal temperatuur termoplastilise polüimiid materjalid ja.

Pekingi lennundus valmistamise tehnoloogia uurimisinstituut fenüül Ketooni nelja sipelghappe anhüdriidi (kaks BDTA), 4, kasutades 4 kaks amino kaks difenüül metaani (DDM) ja anhüdriidi lõpetada PI sisaldavate olid sünteesitud süsinikkiust komposiit, Autoklaav vormimise ja lennunduse mootori by-pass valmistatud ja kohaldati eri liiki õhusõidukite ning.

Jiande City Solver polüimiid Co., Ltd.A uut tüüpi termoplastilise polüimiid, millel on suurepärane mehaanilised omadused, soojusenergia ja korrosioonikindlus, kulumiskindel omadused. Enamik polüimiid puuduste ületamiseks lahustab sulatamisel ja töötlemine raskustes, näidates head kuuma rakendatavust, vormimiseks, väljapressimist vormimise ja süstimise meetod; Sega- ja carbon fiber klaas kiud, PTFE, grafiit, mis võimaldab veelgi parandada tõmbetugevus, iseõlituvad ja kulumiskindel materjaliomadused. Lisaks materjalide teha ka filmiks, samuti saab valada torud ja vardad ja täpsus osad keerulise ülesehitusega, hammasrattad, laagrid, pitseerimise ring ja ühenduspesa näiteks. Seetõttu ei saa asendada metallist polüimiid termoreaktiivsed vaik, keraamilised ja raske töötlemine teatud määral, on ideaalne materjal käik.

Vastavalt analüüsi USA polyetherimide (UItem) moodustab 70% kogunõudlus. On tendents, ja kõnealune piirmäär sulfooni summa polyphenylene tsinksulfiid ja teiste aromaatsete PI konkurentsi ja töötlemise omadusi. Kondensatsiooni tüüpi PI ja lisaks tüüp PI väga 30% turust. Polü (amiid imiidsidemetega) ja polü (ester imiidsidemetega) on termoplastilise PI, nad konkureerivad teiste polümeeride kaabel, emailitud, PI paikneda teataval turul tööstuslikud dekoratiivsed paint turu ja hallituse plastist vaik osades.

Viimastel aastatel on fluori H välismaal teadusuuringud on väga aktiivne, nagu arenenud Vannucci fluoritud PI Tetrafluoroetüleeni FMR-ⅱ-50400 ℃, pärast seda, kui kuivatamise, mille Tg kuni C 371-385. USA NASA arendada ka fluoritud P termiline stabiilsus on suurepärane, uue materjali V-CAP ja AFR-700, mille suhe FMR-ⅱ-50 parema töötlemise võimsust ja sitkus.

Viimastel aastatel on fluori H välismaal teadusuuringud on väga aktiivne, nagu arenenud Vannucci fluoritud PI Tetrafluoroetüleeni FMR - II-50400 ℃, pärast seda, kui kuivatamise, mille Tg kuni C 371-385. USA NASA arendada ka fluoritud P termiline stabiilsus on suurepärane, uue materjali V-CAP ja AFR-700, mille suhe FMR - paremini töötlemise, performance ja sitkus -50. II