Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Jäik vaht stabilisaator

Feb 22, 2016

Tüüpilised andmed:

Välimus:valgus kollane kollane läbipaistev vedelik

Active materjalistsisu:100%

Viscosity(25℃,MPa.s):400-1200cp

Moisture(%):< 0,3%

Omadused:

1. Silibase-2899 jäik vaht stabilisaator unikaalselt kujundatud molekulaarstruktuuri tõttu see annab toote eriti hea suutlikkuse emulgeerimiseks, mis moodustavad tuum ja stabiliseerida vaht.

2. Silibase-2899 jäik vaht stabilisaator on hea lahustuvus ja püsivus sisaldavate polüeetriosadega polyol, vesi, amine ja tõkestavad tule eelnevalt segatud süsteemides. See annab eelnevalt segatud polyol hea

läbipaistvus ja hea voolavuse vahutava protsessi käigus. Eriti hästi kasutamist HFC-245fa süsteemis.

3. koos Silibase-2899 jäik vaht stabilisaator, nihutamise rida ja "väike bulgy ja õõnes" nähtused ilmselt saab vähendada või koguni kõrvaldada. Istutustihedus ja väga suletud raku struktuuride saab, saab selle isoleeritud ja mehhaaniliselt vahu

suurenenud.

Kuidas kasutada:

Soovitatud kasutustaseme 1-2 osad Silibase-2899 söödalisandi 100 osa polyol kohta. Optimaalne pindaktiivse aine peale tuleks määratleda konkreetse vaht kujundamisel.

Pakendamiseks ja ladustamiseks:

Silibase-2899 jäik vaht stabilisaator on saadaval 250 kg trummel ja 25kilogrammist trummid.

Silibase-2899 jäik vaht stabilisaator pitseeritud drum säilivusaeg on toatemperatuuril 24 kuud.

Muud nimed:

Silikoon pindaktiivse aine jäik vaht stabilisaator, jäik vaht stabilisaator, silikoon jäik vaht silikoon stabilisaator, silikoon pindaktiivse aine eest kinga ainsa, stabilisaator ainsa PU, vaht stabilisaator, PU ainsa jäik vaht, jäigast vahtpolüuretaanist plast silikoon silikooni.