Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Eraldamine membraani polüimiid

Aug 09, 2017

Membraani eraldamine viitab film-like materjali võttes erinevaid läbilaskvuse määr erinevate ainete. Polüimiid eraldamine membraani materjalina on järgmised tunnused:

1. on kõrge termiline stabiilsus, et materjali saab edasi kõrgemal temperatuuril ja saada eraldatud. Kuna asja läbi membraani määr suureneb koos temperatuuri, selektiivsust väheneb temperatuuri tõusuga. Kõrge TG film suudab säilitada kõrge selektiivsus kõrgemal temperatuuril. Teiseks, see ka viitaks kõrgem temperatuur ainete eraldamine.

2. koos kõrge mehaaniliste omaduste, tootmise membraani seadmed, vaid ka membraani et seade talub suurem töörõhk.

3. lahustite ja muude keemiliste ainetega, vastupidav saab vältida töö keskmise või muud keemilised lisandid põhjustatud kahju membraani struktuuriga ja vähendada membraani eraldamine ja kahjustab film seade.

4. koos hea kilet moodustaval omadused, koostis ja casting lahendus koagulatsiooni saun saab valida mitmete saada suurepärased omadused eraldamine membraani.

5. polüimiid struktuuri mitmekesisust, on võimalik sünteesida uut eraldamine objekti koefitsiendiga kõrge selektiivsus ja suur läbilaskvus tegur paljude olemasolevate struktuuride või valimiseks. Membraani materjali.

Seega on polüimiid on saanud hea kandidaat materjalist membraani eraldamine, eelkõige gaasi eraldamine membraani. Hiljuti polüimiidid on ka üha enam kasutatud membraane eraldamiseks liquid meedia.