Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Thermosets kahanemine

May 27, 2016

Hallituse kokkutõmbumise eelkõige järgmisi aspekte:

Line mõõtmelise kokkutõmbumise tõttu soojuspaisumise ja plastosad kontraktsioon plastosad kui levitava elastne taastamine, plastiline deformatsioon põhjustab jahutatakse toatemperatuurini ja selle suuruse vähendamise plastosad vabastamist, tuleb käsitada hüvitada see süvend disain.

Suunamata kokkutõmbumise käigus molding molekulide korraldatud teha plastosad eksponeerida anisotroopia piki oja suunas (st paralleelne suunas) suunas kokkutõmbuvus, kõrge tugevuse ja sööda voolusuuna (st vertikaalsuunas) täisnurga kahanemine on väike, madal intensiivsus. Pealegi kuna ehisliist plastist osade pakketihedus ja ebaühtlane jaotumine eri osad, on ka ebaühtlane kokkutõmbumise. Hetkeks kokkutõmbumise plastosad altid koolutamine, deformatsioon, praod, eriti väljapressimist ja survevaluseadmed on ilmsem Suunamuutmisel. Seetõttu hallituse disain tuleks kaaluda suunamata kokkutõmbumise plastikdetailide materjaliringluse suunas kokkutõmbumise määr vastavalt kuju tuleks valida.

Pärast seda, kui plastosad vormimise kahaneb tõttu vormimise surve, nihke, anisotroopia, ebaühtlane tihedus, ebaühtlane jaotumine täiteaineid, hallituse temperatuuri ebatasasusi, ebaühtlane kõvenemine, plastiline deformatsioon ja muud tegurid. Jada stress põhjustab kuna viskoosne voolu riik saab kao, nii plastosad stressi järelejäänud stressi ajal vormimiseks. Pärast vabastamist stress kipub mõjutavad tasakaalu ja ladustamise tingimused, nii et järelejäänud stressi muutusi pärast lahkumist plastosad kahaneb kahaneb jälle nn. Tavaliselt plastosad 10 tunni pärast vabastamist on suurim uuendus kuju peale 24 tundi, kuid lõpuks olema stabiilne 30 kuni 60 päeva jooksul. Pärast kontraktsioon kui tavaline Termoplastide termoreaktiivsed suur, suur väljapressimist ja süst ehisliist plastist kui surve vormimiseks.

Mõnikord plastosad kahaneb pärast ravi tulemuslikkuse ja protsessi korrastamata, vajadus järgse moodustavate kuumtöötlus, pärast ravi võib põhjustada ka muutused plastosad suurus. Seda võib pidada pärast täppis casting kokkutõmbumine ja kokkutõmbuvus pärast ravi vigu ja hüvitama hallituse disain.