Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid Kokkuvõte

Sep 15, 2014

Polüimiid orgaaniliste polümeeride tootmisele, kõrgel temperatuuril 400 ℃, pikaajalise kasutamise ulatus on - 200 kuni 300 kraadi C, ei ilmne sulamistemperatuur, kõrge soojusisolatsiooni vastupanu, dielektrilise läbitavuse konstant 4-103 Hz ühe parima tervikliku, dielektrilise kaotus on ainult 0.004 ~ 0,007, F – H klassi isolatsioon materjali.

PI tähendab suur selgroog sisaldavate atsüül iminoimidobiguanidiin polümeer, mis kuulub aromaatsed ühendid, koosneb kahe yuan ja kaks jüaani amine anhüdriidi koostatud kondensatsiooni polümerisatsioon. PI molekulaarne kett sisaldab mitmeid benseeni ring, ja imiidsidemetega Sõprade ühendati benseeni ring ja viie suuda muuta madalakva heterotsüklilised rõngaste teket, molekulaarne kett, intermolecular jäikus relvajõud tugev, pakkimise tihedust on kõrge, on PI on rida suurepäraseid omadusi. PI tõttu selle struktuur koosneb kahest anhüdriidi ja kaks amine pole sama, jõudlus on ka mõnevõrra erinevus.

Polüimiid on omamoodi eriline ehitusmaterjalina, lennundus, kosmose, mikroelektroonika, nanotehnoloogia, vedelkristall, lahuselu membraani, laser väljad on laialt kasutatud. Hiljuti kõiki riike teadustöö, arendamise ja kasutamise vastu polüimiid kantud mõnes piirkonnas kõige lootustandvamaid üks inseneri plastist. Polüimiid, vara ja sünteesi, nii ehitusainete arvestuslikust või funktsionaalne materjal silmapaistva omadustele, oma tohutu taotluse väljavaadet täielikult arusaamist; rohkem tuntud kui "probleemi lahendaja" ja et "no polüimiid ei oleks tänapäeva mikroelektroonikasektori tehnoloogia".

Polüimiid on aromaatsete heterotsüklilised polümeeri molekulaarstruktuuri ühendeid sisaldavate imiidsidemetega rühma kett, inglise polüimiid (PI), võib jagada benseeni PI, lahustuv PI, polüamiid imiidsidemetega (PAI) ja polüeetriosadega imiidsidemetega (PEI) neli.

PI on üks parimad sordid kuumuskindel tehniliste plastmasside kõrgel temperatuuril, mõned sordid võib olla pikk taluma 290 ℃ lühikese ajaga alla 490 kõrge temperatuur ℃, mehaanilised omadused, väsimus vastupanu, leegiaeglusteid elektrilisi omadusi, mõõtmete stabiilsuse, hea, ehisliist kahanemine väike õli vastupanu happe ja orgaanilistes lahustites, mitte leelismetallide vastupanu, suurepärane vastupidavus hõõrdumise, kulumise jõudlust.

Polüimiid termoplastilise vaik (polüimiid vaik), nimetatakse ka PI) on termoplastilisest inseneri plastist. On kõrge temperatuur vastupidav termoplastilise plastümbrises, kõrge klaasist siirde temperatuuri (243 kraadi C) ja sulamistemperatuur (334 ℃), soojuse deformatsioon temperatuuri kuni 260 ℃ (30% klaasist kiu või süsinikkiust tugevdatud klass), saab kasutada pikka aega 250 ℃ ja PEEK, PPS PTFE, PPO jne, temperatuurist kõrgemal ligi 50 ℃; ülempiiri kasutamisega võrreldes kõrge temperatuuri vastupidav plastsete

PI vaik mitte ainult kuumuskindlusega kui teiste kõrge temperatuuri vastupidav plastikust on hea ja ei eeliseid kõrge tugevuse, kõrge elastsusmooduliga, kõrge luumurru sitkus ja hea mõõtmete stabiilsus; PI vaik saab säilitada kõrge tugevuse kõrgel temperatuuril, selle paindetugevus kell 200 ℃ kuni umbes 24MPa, 250 ℃ paindetugevus ja surve tugevus on ikka 12 ~ 13MPa; PI vaik jäikust, hea suurus stabiilsus, madal koefitsient lineaarse paisumise, väga lähedal metalli alumiinium materjalist;

Suurepärane vastupidavus korrosioonile, kemikaalid üldiselt, vaid kontsentreeritud väävelhapet lahustada või hävitada, korrosioonikindluse ja nikkel teras on sarnased ja nende Tuld tõkestavad, leegi tingimused vabastamisega suitsu ega mürgiseid gaase, anti kiirguse võime; PI vaik on hea sitkus, vahelduva pinge ja väga hea väsimus vastupanu on silmapaistvamaid kõik plastikust, koos alloy materjali võrreldavad;

PI vaiku täitmata vastupidavust libistades kulumist ja Kiukuttelu kulumine, suurepärane jõudlus, eriti selleks, et säilitada kõrge tribological atribuudid kandma vastupanu ja madal hõõrdetegur 250 ℃; PI vaik lihtne väljapressimist ja survevaluseadmed, suurepärane mehaaniline tulemuslikkuse, kõrge molding tõhusust.

Lisaks PI on füüsilisest määrimiseks, lihtne töötlemine, isolatsioon stabiilsuse, hüdrolüüsi vastupanu ja muud suurepärane jõudlus, mis on laialt kasutusel kosmose-, auto-, elektri- ja elektroonikaseadmete, meditsiini ja toiduainete töötlemise ja muude väljade, arendamise ja kasutamise väljavaated.