Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Nõudmise ja pakkumise ja turuväljavaated

May 23, 2016

Keskel 1970, omamaise polüimiid kile tootmise tehnoloogia on olnud Uusehitise madala taseme neljakuuline, vaid umbes 250 tonni aastas elektri soojustamine tavalise polüimiid film tootmisvõimsus, kõrgjõudlusega tooteid turu täielikult monopoliseeritud USA ja Jaapani firmad. Kuna on ebapiisav turul nõudlus, polüimiid filmitööstuse arenenud aeglaselt, umbes 500 tonni aastas iga-aastasest nõudlusest.

21, arengu elektroonikatööstus, eriti paindlik vask plakeeritud polüimiid film turule kiire areng on toonud suur ruum arengu, turu nõudlus kasvab 200 aastat sisenõudluse 500 tonni või rohkem. Samal ajal polüimiid filmitootmise skaala on tasapisi laienenud. 2002, Hiina polüimiid film tootmisvõimsus umbes 750 tonni; 2004, aastane tootmisvõimsus suurenes 1700 tonni, ettevõttel on enam kui 30; 2009 polüimiid film 4700 tonni ja tootmisvõimsus on üle 40 tootjad. 2004 – 2009, mille aastane toodang on selle polüimiid film saab ja aastane toodang on suurem kui 20% ühe aasta rahaagregaadi sordi-, väljund-ja kasutusala, jne on kiiresti arenenud. Aastast 2011, Hiina aastane nõudlus polüimiid film üle 3000 tonni, mille müük on umbes 10 miljardit kuni 1,2 miljardit.

Hiina viimastel aastatel, VLSI tootmise ja pakendamise ja muu tehnoloogia arenguga kasvab ka polüimiid film turul nõudlust Hiina nõudlus kõrgjõudlusega polüimiid film võõrkapitali. Praegu Hiina kõrgjõudlusega polüimiid film rohkem kui 85% impordist sõltuvaks, 800 – 900 tonni iga-aastane maht kohaldamisala kodumaiste ettevõtete saab luua ainult väike summa. Ameerika Ühendriikide, Jaapani ja teiste välisriikide ettevõtte toodete moodustas 70-80% turuosa, kus nõudlus suurem kõrgjõudlusega polüimiid kile tootmise tehnoloogia ja peamiselt arenenud riikides, Ameerika Ühendriikides ja Jaapanis kätte. Standard polüimiid film, DuPont USAs ligi 10 aastat aega püsinud umbes 1000 jüaani/kg kõrge monopoli hind. Seetõttu areng kõrgtehnoloogilist polüimiid film suure potentsiaaliga.

Tööstuse insaiderid prognoosivad, et selle polüimiid turuosa ka keskmiselt üle 12% kiire kasvutempo lähiaastatel, kodumasinad, 3G side, teavet seadmete ja Autoelektroonika kiire areng ning muud aspektid on muutunud motivatsioon edendada paindlikku kliimamuutuse turu sõidukogemus polüimiid film tarbimise kiiret kasvu. Lisaks mitte üksnes omamaisel turul ruumi polüimiid film on suur, rahvusvahelisel turul on ka väga hea, kodumaiste toodete eksport kasvab aasta-aastalt uue tehnoloogia ja tööstuse arenguga, uue elektriauto aku eraldajat tootmisharu nõuab erilist funktsionaalne polüimiid film. Polüimiid filmi tööstuse arengu väljavaated on väga optimistlik.