Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Sünteesi meetodit polüimiid

Sep 15, 2014

Polüimiid koosneb tetracid Dianhydride ja ortofenüleendiamiini polümerisatsioon, sünteesi peamine üks samm method、two samm method、three sammu meetod ja gaasi faasis sadestamise meetod.

(1) Ühe sammu meetod. Üks samm meetod on Dianhydride ortofenüleendiamiini otse polümeriseeritud polüimiid kõrge keemistemperatuuriga lahustis, monomeer ei polyamic happe otsene sünteesi polü imiidsidemetega. Reaktsiooni tingimused selle meetodi oli palju tagasihoidlikuma kui kuumtöötlemist, võti tuleb valida sobiva lahustiga. Kuna polümeeri suhteline molekulmass kasvanud, tuleks proovida niiskuse eemaldamiseks. Tavaliselt veega eemaldada aseotroopne loodud, vee või polyamic happe sool isotsüanaadi asendada ortofenüleendiamiini ja genereeritud kõrge temperatuuri ja kõrge rõhu polymerization.the kontrolli protsessi selle meetodi alusel on veel täitmisele ja praktilise samm edasi.

(2) Kaks sammu meetod. Kaks sammu meetod on ka Dianhydride ja ortofenüleendiamiini saadud polyamic hapete prekursoreid, siis teel Küte või keemilised meetodid, Intramolekulaarne cyclodehydration polüimiid moodustamise. Keemilise imidization meetodit, veetustades agent polüamiid happe polüimiid keemiliste cyclization loodud sisaldab mitmeid erinevaid imides. Ettevalmistatud polüimiid ja valmis polüimiid Küte meetodit, füüsikalised ja keemilised omadused on erinevad, eriti isoimide rõngad on madala termilise stabiilsuse ja kõrge keemiline reaktsioonivõime. erinevate Veeärasti, erinevate cyclization toote butüleenimiintrimesamiid / isoimide suhe, mõtte nii tautomeric väga ebastabiilne tekitada. Kaheosaline protsess on küps, kuid polyamic lahus ei ole püsiv, see on väga tundlik niiskuse, lagunemisel tekib ladustamisel, nii ilmus polyamic happe alküül ester meetod, polüamiid happe üle ester meetod parandamise meetod. Veel üks eelkäija polüimiid polüamiid ester, on suhteliselt stabiilne polümeeri, tahke või vormi pikaajalise ladustamise lahendus. Polüamiid ester kõrge suhteline molekulmass on tavaliselt koosneb aromaatsete diacid diester atsüül kloriidi, lahendus polükondensatsiooni või kondensatsiooni polümerisatsioon on ette valmistatud aromaatne ortofenüleendiamiini. Polüamiid ester soojuse või imidized polüimiid tekkisid katalüüsivad orgaanilised alused, kuid väike molekulaarne ühend välja vee asemel alkoholi või alfa tööstuse olefiingaasi reaktsioon. Lahustuv polüamiid ester vaheainete polyamic Happes lahustuva ühist orgaaniliste lahustite koos madal keemistemperatuur diklorometaani, nelja hapniku furaani, nagu võib kõrge kontsentratsiooniga lahuse saamiseks ja saab muuta ester struktuur muudab polüamiid ester erinevate omadustega ja sobib kõrge tugevuse ja kõrge elastsusmooduliga materjalide koostamine on tüüpiline polüimiid sünteesil. Kuid imidization reaktsioon tegevus ja madalad, keeruline protsess, kõrged tootmiskulud, edasine optimeerimine.

Kolm sammu meetod. Kolm sammu meetod on polyisoimide saada polüimiid meetodi kaudu. Polyisoimide stabiilne struktuur, esimene polüimiid maatriksina, sest termilise töötluse paisata, vee ja teiste madala molekulaarsete ainete, kergesti heterogeenne arvesse imiidsidemetega, ja saab teha suurepärane jõudlus polüimiid. Polyisoimide koosneb polüamiid happe dehüdratsioon agent, dehüdratsiooni ja cyclization ja, ja siis happe või leelisega isomeerimise katalüsaatorid, nt polüimiid, isomeerimise reaktsioon kergesti kõrgel temperatuuril rollis. Polyisoimide