Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Sünteesi erineval viisil

Apr 27, 2016

Sünteesi mitmel moel: polüimiid erinevaid, erinevas vormis sünteesi erineval viisil, see saab valida vastavalt erinevate kohaldamise tagamiseks,
Selles sünteetiliste muutuva järjepidevus teiste polümeerid on ka raske on.
1., peamiselt polüimiid ortofenüleendiamiini kahealuselist happe anhüdriidi sünteesi, kaks monomeeride arvukad muud heterotsüklilised polümeeride, näiteks polybenzimidazole, polybenzoxazole loll üül, polybenzthiazole polyquinoline loll Võrdle morfoliin ja polyquinoline monomeeri nagu tooraine, sünteetilised ja kergesti lai allikas. Dianhydride, mis sort, erinevaid kombinatsioone võimalik saada polüimiid erinevad omadused.
2, võib moodustuda polüimiid dianhydride ja ortofenüleendiamiini polar lahustis, näiteks Dimetüülfumaraati, PUHUB, NMP või den / metanooli segatud lahus tulel polükondensatsiooni saada polyamic Happes lahustuva, moodustades või ketramine see film oli kuum umbes 300 ℃ dehüdratsioon ring sisse polüimiid; võib ka lisada äädikhappeanhüdriidi ja kolmanda taseme amine katalüsaator polyamic hape, keemilise dehüdratsioon cyclization saada polüimiid lahendus ja pulber. Dianhydride ja ortofenüleendiamiini keeva lahusti kõrge võib ka, nagu fenool kondensatsiooni Küte samm saada mõne polüimiid lahustis. Samuti võib koosneb on kvaternaari kahealuselist estreid ja ortofenüleendiamiini reaktsiooni saamiseks polüimiid; ja olla esimene polüamiid happe arvesse polüimiid Polüisopreeni ja seejärel teisendatakse selle polüimiid. Need meetodid on töötlemise mugavuse, endine nimetatakse PMR meetod, võite saada madala viskoossusega, kõrge tahke sisu lahuse töötlemine aknas on madal magma viskoossuse on eriti sobiv tootmiseks komposiitmaterjalide; Viimati nimetatud kasv lahustuvus üleminekuprotsessis ei vabasta madala molekulmassiga ühendid.
3 kui ka anhüdriidi (või neli hape) ja ortofenüleendiamiini puhtuse kvalifitseeritud sõltumata kondensatsiooni meetod, on lihtne saada piisavalt kõrge molekulmassiga, lisades ühiku maleanhüdriidist või amine üksus ka kergesti reguleerida molekulmassi.
4 dianhydride (või tetracarboxylic acid) ja ortofenüleendiamiini polükondensatsiooni, nii kaua, mis aitab saavutada equimolar suhtega vaakumis, kuumtöödeldud tahke võib madalmolekulaarsete eelpolümeer sisendati molekulaarne kaal ja seega töödeldud pulbriga, et hõlbustada vöö.
5, on lihtne kasutusele reaktiivne rühma ahela lõpus või kett aktiivne oligomeeridel saada termoreaktiivsed polüimiid moodustamiseks.
6, kasutatakse polüimiid carboxyl rühma, esterification või soola moodustumist, valgustundliku sõprade või pikaahelalisi alküül saada amphiphilic polümeerid, saab saadud või valmistatud LB film photoresist kasutatakse.
7, sünteetiliste üldmenetluse ei tooda polüimiid anorgaanilised soolad, isolatsioonimaterjalist ettevalmistamiseks on eriti kasulik.
8, nagu dianhydride ja ortofenüleendiamiini monomeeri kergesti sublimated kõrge vaakumis, see on lihtne polüimiid film vapor sadestamise meetod on moodustunud tooriku, eriti seadme pinna ebaühtlane.