Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Sünteesi viis polüimiid

Sep 15, 2014

Polüimiid sort, mitmekesisus, on erinevaid viise sünteesi, seetõttu saab valida vastavalt erinevate kohaldamise muutuva ühenduvus, süntees on ka raske on muud polümeeri.

1. polüimiid koosneb peamiselt kaks yuan ja kaks jüaani amine anhüdriidi sünteesi, kahe järjestikuliselt ja mitmed muud heterotsüklilised osade polümeeride nagu polybenzimidazole, polüstüreen ja tummade triasooli, polybenzothiazole, polü loll phen ja Polyquinoline monomeerid, lai tooraine allikas, süntees on lihtsam. Kaks, kaks amine anhüdriidi polüimiid sort, erinevaid kombinatsioone võimalik saavutada erinevate tulemuslikkuse.

2. polüimiid võib koosneda kahest anhüdriidi ja kaks amiinide polaarsete lahustitega, näiteks Dimetüülfumaraati, PUHUB, NMP või den / tulel polükondensatsiooni segunenud lahustites metanooli, saadud polyamic Happes lahustuva, kile- või ketramine pärast kuumutamist 300 ℃ dehüdratsioon cyclization arvesse polüimiid; Saate lisada äädikhappeanhüdriidi ja kolmanda taseme amine katalüsaatorid polüamiid hape on keemilise dehüdratsioon, cyclization, saada polüimiid lahendus ja pulber. Kaks amiinid ja kaks anhüdriidi saab ka linnas kõrge keemistemperatuuriga lahustiga, näiteks Küte fenool lahusti polümerisatsioon, mille polüimiid. Lisaks ka võimalik saada polüimiid ester neli jüaani kaks yuan ja kaks jüaani amine happe; võib valmistada polüamiid happe esmalt polyisoimide ning seejärel teisendatakse polüimiid. Need meetodid on mugav töötlemiseks, endine nimetatakse PMR meetodit, võib saada madala viskoossusega, suure tahke lahus, sulatada madala viskoossusega akna protsessi, meetod on eriti sobiv manufacturing komposiitmaterjalide; viimase suurem lahustuvus muutumisprotsessi tooda väikese molekulaarsete ühendid.

3. nii kaua, kui kaks (või neli happe anhüdriidi) kvalifitseeritud ja puhtus on kaks amiinid, olenemata polükondensatsiooni meetodit kasutades on väga lihtne saada piisavalt kõrge molekulmassiga, lisades ühiku maleanhüdriidist või amine üksus saab ka väga lihtne kontrollida molekulmassi.

4. sisse kaks (või neli happe anhüdriidi) ja kaks amine kondensatsiooni, nagu seni, kui võrdse molaarsuhe, kuumtöödeldud vaakum, võib parandada madala molekulmassiga molekulid pre tahke polümeeri kogus suuresti, et viia mugavus ja pulber töötlemise.

5. kergesti linnas keti või reaktsioon rühma vormi aktiivne Tetrafluoroetüleeni, et tulemuseks termoreaktiivsed polüimiidid keti lõpp.

6. kasutades polüimiid carboxyl, esterification või soola, saada kehtestamast valgustundliku sõprade või pikk kett alküül amphiphilic polümeeri, saad selle photoresist või LB ettevalmistamiseks film.

7. sünteesi polüimiid toodavad üldiselt anorgaanilised soola, isolatsiooni materjali ettevalmistamine on soodsatel.

soNorFifth, muutuvad vara

Polüimiid polümeeri ise karastamine, keelatud on madalad, kõrge vaakum outgassing harva; stabiilsuse kõrge temperatuuriga, kõrge vaakum ja kiirituse, lenduvate osakeste vähe; Tuld tõkestavad klass:

Kuues, polüimiid mürgised

Sobib lauanõud ja-seadmete tootmine ja talub steriliseerimine tuhandeid kordi, mõned polüimiid on hea meditsiinisüsteemides. Näiteks vere ühilduvuse testida tsütotoksilise mitte hemolüütiline tegevuseks mittetoksiline in vitro katsetes. Style = text-taane: 0; mso-nimekiri: l0 level1 lfo1'10. Polüimiid on mittetoksiline, sobib lauanõud ja-seadmete tootmine ja talub tuhandeid kordi desinfitseerimine. Seal on mõned polüimiid on hea bioloogiline kokkusobivus, näiteks mitte hemolüütiline tsütotoksilise praktiseerimine mittetoksiline in vitro katsetes ühilduvuse vereanalüüs.