Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Kokkuvõtva õppeperiood polüimiid

Apr 14, 2016

Kokkuvõtva õppeperiood polüimiid
Polüimiid erinevaid erinevates vormides ja erinevatel viisidel, sünteesi valimist vastavalt erinevate kohaldamise tagamiseks, selles sünteetiliste muutuva järjepidevus teiste polümeerid on ka raske on.
1. polüimiid peamiselt ortofenüleendiamiini ja kahealuselist happe anhüdriidi sünteesi, kaks monomeeride arvukad muud heterotsüklilised polümeeride, näiteks polybenzimidazole, polybenzoxazole loll üül, polybenzthiazole polyquinoline loll Võrdle morfoliin ja polyquinoline monomeeri, nagu tooraine, sünteetilised ja kergesti lai allikas. Dianhydride, ortofenüleendiamiini mitmesuguseid erinevaid kombinatsioone erinevaid omadusi saab polüimiid.
2. võib moodustuda polüimiid dianhydride ja ortofenüleendiamiini polar lahustis, näiteks DM F, PUHUB, NMP või TH E / metanooli segatud lahus tulel polükondensatsiooni saada polyamic Happes lahustuva, kile või ketramine pärast kuumutamist umbes 300 ℃ dehüdratsioon ring sisse polüimiid; võib ka lisada äädikhappeanhüdriidi ja kolmanda taseme amine katalüsaator polyamic hape, keemilise dehüdratsioon cyclization saada polüimiid lahendus ja pulber. Dianhydride ja ortofenüleendiamiini keeva lahusti kõrge võib ka, nagu fenool kondensatsiooni Küte samm saada mõne polüimiid lahustis. Samuti võib koosneb on kvaternaari kahealuselist estreid ja ortofenüleendiamiini reaktsiooni saamiseks polüimiid; ja olla esimene polüamiid happe arvesse polüimiid Polüisopreeni ja seejärel teisendatakse selle polüimiid. Need meetodid on töötlemise mugavuse, endine nimetatakse PMR meetod, võite saada madala viskoossusega, kõrge tahke sisu lahuse töötlemine aknas on madal magma viskoossuse on eriti sobiv tootmiseks komposiitmaterjalide; Viimati nimetatud kasv lahustuvus üleminekuprotsessis ei vabasta madala molekulmassiga ühendid.

3. lihtsalt dianhydride (või neli hape) ja ortofenüleendiamiini puhtuse kvalifitseeritud sõltumata kondensatsiooni meetod, on lihtne saada piisavalt kõrge molekulmassiga, lisades ühiku maleanhüdriidist või amine üksus ka kergesti reguleerida molekulmassi.
4. sooviksite anhüdriid (või neli hape) ja ortofenüleendiamiini kondensatsiooni, long saavutada esimese klassi, vaakum kuumtöödeldud, molaarne suhe võib oluliselt parandada madalmolekulaarsete tahke eelne polümeeri molekulmass, andes töödeldud ja tõi sisse pulber mugavuse.
5. on lihtne tutvustada funktsionaalrühmade side chain või kett vormi aktiivne oligomeeridel saada termoreaktiivsed polüimiid.
6 kasutada polüimiid carboxyl rühma, esterification või soola moodustumist, valgustundliku sõprade või amphiphilic polümeeride pikaahelalisi alküül- või photoresist hankimiseks kasutada LB filmide valmistamiseks.
7. Üldised sünteesi polüimiid protsess ei tooda anorgaanilised soolad, isolatsioonimaterjalist ettevalmistamiseks on eriti kasulik.
8. nagu ka dianhydride ja ortofenüleendiamiini monomeeri lihtne sublimatsiooni kõrge vaakumis, on lihtne polüimiid film vapor sadestamise meetod on moodustunud tooriku eelkõige kasutamisega ebatasane pind seade.