Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflon rakendused:

Jul 20, 2017


Polütetrafluoroetüleeni on kõige tähtsam plastikust. Tal on mitmeid omadusi, nagu laias temperatuurivahemikus (-250 ~ 260 ℃), hea Keemiline stabiilsus, suurepärane dielektrilised omadused, iseõlituvast vara ja anti kinni atribuudid. Seetõttu on mitmeid rakendusi.

Keemiatööstuses Korrosioonitõrje vastaseid materjale võib kasutada, saab toota igasuguseid korrosioonivastase osadele, nagu näiteks torud, ventiilid, pumbad ja toruliitmikud ja nii edasi. Keemiline seadmed, helistada reaktori, destilleerimise torn ja anti-korrosiooni seadmete vooder ja kate.

Mehaaniline, saab Isemäärivad laagrid, kolvirõngad, nafta tihendid ja tihendid jne. Ise määrimisvõimega vähendab masina kulumist ja soojust, vähendades energiatarvet.

Elektrooniliste seadmete, erinevate traat ja kaabel, aku elektroodid, Akude lahuti, trükkplaatide valmistamisel kasutatakse peamiselt jne.

Meditsiinilised materjalid, saab soojus-, vee-, mitte-toksilised omadused, kasutamine erinevate seadmete ja kunstlike organite materjali. Desinfitseerimise filtreid, keeduklaasid, kunstliku südame ja kopsu seadmed, nagu kunstlik veresoonte, südame ja söögitoru.

Polütetrafluoroetüleeni on keemiliselt vastupidavad võrreldes teiste plastikutega, ja see on laialt kasutusel tihendus materjali ja täiteaine materjalina.

Polütetrafluoroetüleeni kasutada tehniliste plastmasside, helistada PTFE-toru, rod, vöö, plaadi-, filmi-ja jne. Üldiselt kasutatakse suure jõudlusega nõuded roostevabast torud, mahutid, pumbad, ventiilid ja süsteemi radar, suure sagedusega sideseadmed, tehnika. Dispersioonid saab soojustuse kastetud lahendust erinevate materjalide ja metall, klaas, antiseptiline kihid keraamika pinnal. Igasugused PTFE ring, poly PTFE tihend, PTFE pakkimine ja muude laialt kasutusel erinevat tüüpi anti-korrosiooni toru Flantsi tihend. Lisaks ka sobib ketramine, Teflon fiber - fluor (välisriigi ärinimi Teflon).

Praegu igasuguseid PTFE toodete keemiatööstus, masinad, elektroonika, elektriseadmete, sõjalise kosmosetööstus, keskkonnakaitse ja sildade ja muude rahvamajanduse määrava tähtsusega roll.