Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflon rakendused:

Sep 21, 2017

Polütetrafluoroetüleeni on kõige tähtsam plastikust. Tal on mitmeid omadusi, nagu laias temperatuurivahemikus (-250 ~ 260 ℃), hea Keemiline stabiilsus, suurepärane dielektrilised omadused, iseõlituvast vara ja anti kinni atribuudid. Seetõttu on mitmeid rakendusi.

Keemiatööstuses Korrosioonitõrje vastaseid materjale võib kasutada, saab toota igasuguseid korrosioonivastase osadele, nagu näiteks torud, ventiilid, pumbad ja toruliitmikud ja nii edasi. Keemiline seadmed, helistada reaktori, destilleerimise torn ja anti-korrosiooni seadmete vooder ja kate.

Mehaaniline, saab Isemäärivad laagrid, kolvirõngad, nafta tihendid ja tihendid jne. Ise määrimisvõimega vähendab masina kulumist ja soojust, vähendades energiatarvet.

Elektrooniliste seadmete, peamiselt erinevate traat ja kaabel, aku elektroodid, aku eraldajat, trükkplaatide tootmiseks lauad jne.

Meditsiinilised materjalid, saab soojus-, vee-, mitte-toksilised omadused, kasutamine erinevate seadmete ja kunstlike organite materjali. Esimene desinfitseerimine filtreid, keeduklaasid, kunstliku südame ja kopsu seadmed, nagu kunstlik veresoonte, südame ja söögitoru.

Teflon on keemiline vastupidavus, võrreldes teiste plastikutega, see on laialt kasutusel tihendus materjali ja täiteaine materjalina.

Polütetrafluoroetüleeni kasutada tehniliste plastmasside, helistada PTFE-toru, rod, vöö, plaadi-, filmi-ja jne. Üldiselt kasutatakse suure jõudlusega nõuded roostevabast torud, mahutid, pumbad, ventiilid ja süsteemi radar, suure sagedusega sideseadmed, tehnika. Dispersioonid saab kastetud lahendusi erinevate materjalide ja metall, klaas, keraamika pinna korrosioonivastase kihid isolatsiooni. Erinevate PTFE ring, poly PTFE tihend, PTFE pakkimine ja muud laialt kasutusel erinevat tüüpi anti-korrosiooni toru Flantsi tihend. Lisaks ka sobib ketramine, Teflon fiber - fluor (välisriigi ärinimi Teflon).

Praegu igasuguseid PTFE toodete keemia-, masina-, elektroonika-, elektriseadmed, sõjalise kosmosetööstus, keskkonnakaitse ja sildade ja muude rahvamajanduse määrava tähtsusega roll.