Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflon-juhatus jaguneb valuvormi ja pöördeplaadiga

Jun 25, 2018

PTFE plaat on jagatud kahte liiki valatud plaadi ja pöördeplaadiga, valatud plaat moodustatakse PTFE vaiguga toatemperatuuril vormimise meetodil ja seejärel paagutatud, jahutatud ja valmistatud. Pöörlev plaat on valmistatud PTFE vaigust tihendamise, paagutamise ja lõikamise teel.

Kõrge temperatuuritaluvus kuni 250 ° C, madal temperatuuritaluvus -196 ° C, korrosioonikindlus, ilmastikukindlus, kõrge määrimine, mitte-adhesioon

Lisaks sula leelismetallile pole Teflon peaaegu igasuguseid keemilisi aineid. Näiteks kontsentreeritud väävelhappes, lämmastikhappes, vesinikkloriidhappes ja isegi vees regioonis keedetud, ei muutu selle mass ja jõudlus ning see on kõikides lahustites peaaegu lahustumatu.

PTFE-lehte kasutatakse laialdaselt aatomienergia, kosmosetehnoloogia, elektroonika, elektri-, keemia-, mehaaniliste, instrumentaaride, ehitus-, tekstiili- ja toiduainetööstuse kõrg- ja madalatemperatuursete ja korrosioonikindlate materjalide, isoleermaterjalide ja pestitsiididega kattekihtide puhul. .