Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflonil on omad omadused

Nov 17, 2017

PTFE, üldtuntud kui "plastik kuningas", on polümerisatsiooni teel valmistatud tetrafluoroetüleenist valmistatud polümeer. Sellel on suurepärane keemiline stabiilsus, korrosioonikindlus, tihedus, kõrge määrdeeritus ja mittelibisus, elektriisolatsioon ja hea vastupidavus. Vananemisvastane vastupidavus. Tehniliseks plastmassiks, mis on valmistatud PTFE ptfe torudest, vardadest, lindidest, plaatidest, filmidest jms. Polütetrafluoroetüleen ptfe pulber kodumaiste materjalide ja imporditud materjalidega, PTFE värskeimate hindadega, võtke ühendust Evergreeni tihenditega.

Teflon on kõige raskem tüüpi plastik. Kasutades laia töötemperatuuri (-250 ~ 260 ℃), keemilist stabiilsust, suurepäraseid dielektrilisi omadusi, iseõlitatavaid ja kleepumist takistavaid omadusi ning mitmeid ainulaadseid omadusi, on sellel väga lai valik rakendusi.

Keemiatööstuses saab kasutada korrosioonivastaseid materjale, saab valmistada mitmesuguseid korrosioonivastaseid osi nagu torud, ventiilid, pumbad ja liitmikud. Keemiliste seadmetega saab valmistada reaktorit, destillatsioonikolonni ja korrosioonivastase voodri ja kattekihti.