Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflon tööstussektori olulisuses

Nov 13, 2017

Vähearenenud tehnoloogia puhul otsivad inimesed alati metallist korrosioonivastaseid aineid. Kuid need seadmed kipuvad olema kallid ja ei suuda lahendada suurt arvu erosiooniprobleeme. Pärast seda hakkasid inimesed metalli asendamiseks kasutama mittemetallilisi ressursse. Plastik on meie riigis esimene rakendus Teflon.

Teaduse ja tehnoloogia täiustamisega on üha enam paranenud traditsiooniliste korrosioonikindlate PTFE-materjalide anti-erosiooniseadmed. Uued korrosioonikindlad mittemetallist materjalid on pidevalt arenevad. Uute tehnoloogiate, uute materjalide kasutuselevõtt, anti-erosiooni uute toodete laine, PTFE korrosioonivastaste toodete Guilin, kiire areng.

Polütetrafluoroetüleen on keemiliselt hävimatu, vastupidine peaaegu kõikidele sageli kasutatavatele agressiivsetele ja hüdroksiidikemikaalidele ning on samuti kõrgetele temperatuuridele vastupidav, mistõttu see on ideaalne erosiooni suhtes vastupidav materjal. Tänu uuringute vormimise protsessile levivad polütetrafluoroetüleenist korrosioonitooted tööstuses üha laialdasemalt.