Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflon mehaanilised omadused

Jul 27, 2017

Oma hõõrdetegur on väga väike, vaid 1/5 polüetüleeni, mis on oluline osa perfluorocarbon pinna. Ja fluori - süsiniku kett molekulaarne jõu vahel on väga väike, nii polütetrafluoroetüleeni on non - stick.

Polütetrafluoroetüleeni on – 196 ~ 260 ℃ suurte temperatuuri vahemikus suurepäraseid mehaanilisi omadusi, säilitada perfluorocarbon polümeer on tunnuse madala temperatuuri ei ole haprad.

PTFE tihedus on suur, 2.14 a 2. 20g / cm3, vett peaaegu ei veeimavuse saldo on väiksem kui 0. 01%.

Polütetrafluoroetüleeni on tüüpiline pehme ja nõrk polümeeri, makromolekulid vahel väiksemate gravitatsiooniline külgetõmme, jäikus, kõvadus, tugevus on väikesed, pikaajaline stress on deformeerunud.

Teflon on kalduvus libiseda laadimisel ja tüüpiline plastikust külma voolu. PTFE libiseda erinev leevendama, temperatuur, crystallinity ja mida kõrgem temperatuur, seda suurem libiseda. Crystallinity PTFE on 55-80% ja selle libiseda ei ole rohkem kui 2%. Kui selle crystallinity on 55% ja 80% alla, on roome suureneb kiiresti.

Teflon mehaaniliste omaduste hõõrdumine tegur suurepäraseid omadusi on väike 0 vahel. 01 ja 0,10 olemasolevate plastmaterjalide ja isegi väikseim engineering materjalide.

PTFE hõõrdetegurit suureneb kasv libistades määra, ja kui voolukiirus langeb 0. 5-1. 0 m / s või rohkem, ja staatilist hõõrdetegurit on väiksem kui dünaamiline hõõrdetegurit, seda omadust kasutatakse kandvate tootmine. Vähendada oma alustades vastupanu, nii et operatsiooni algusest on väga sujuv. PTFE hõõrdetegurit koormuse suurenedes väheneb ja kipub olema pideva koormuse jõudmisel 0. 8 MPa või rohkem. Kiire ja suure koormuse, PTFE hõõrdetegur on väiksem kui 0. 01.: Ultra madala temperatuuri PTFE sulamistemperatuurini,

Oma hõõrdetegurit ei ole muutunud, ainult siis, kui pinnatemperatuur on kõrgem sulamistemperatuur, hõõrdumine tegur on ainult halvenes.

Intermolecular raskusastme tõttu PTFE kõvadus on väike, lihtne materjal on kohustuslik. Aga kui lihvimine materjali pinna ebatasasus on asjakohane, PTEF kulumise suurus saab vähendada olulisel määral.