Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Tefloni jõudlus

Aug 04, 2017

Materjaliomadused

1. Pikaajaline töötemperatuur -200-260 kraadi, suurepärane keemiline vastupidavus, korrosioonikindlus kõigile kemikaalidele, hõõrdetegur madala plastikust, on olemas head elektrilised omadused, elektriline isolatsioon temperatuurist, on olemas "plastikkere" ütles.

2. Läbipaistvad või poolläbipaistvad, seda kõrgem on kristallilisus, seda halvendab läbipaistvus. Tooraineks on enamasti pulbervärv või kontsentreeritud dispersioon, mille kõrge molekulmass on termoplastilise polümeeri kõrge kristallilisus.

3. Sobib korrosioonikindlate osade, kulumiskindlate kulumisosade, tihendite, isolatsiooni ja meditsiiniseadmete osade tootmiseks 1 K)Toimivuse kujundamine

1. Kristalliline materjal, niiskuse imendumine on väike.

2. Kehv liikuvus, kerge lagunemine, söövitavate gaaside lagunemine. Valatud temperatuuri rangelt juhtimisel peaks vormi kuumutama, valamissüsteem peaks olema väike takistus vooluhulgale.

3. Pulbervärv tihti kasutatakse pulbermetallurgia vormimist, kasutades paagutamismeetodit. Paagutustemperatuur on 360-375 kraadi, mitte rohkem kui 410 kraadi. Emulsioonvaigud töödeldakse tavaliselt külma ekstrusiooni ja uuesti paagutamisega, moodustades toote pinnale kattekihi. Kui teil on vaja küsida läbipaistvust, hea tugevus, peaksite kiire jahutama. Võib võtta ka ekstrusiooni, saab ekstrudeeritud toru, varda, profiili.

4. PTFE sulav viskoossus on kõrge, keha viskoossus väheneb koos nihkepinge suurenemisega, näidates selle mitte-Newtoni vedeliku omadusi.

5. Sekundaarne töötlemine, kuumpressimine, keevitamine, liimimine, tugevdamine, töötlemine jne, et toota lõpptooteid.

6. Parem on kirjutada kõveraga:

Esimene samm on 120 kraadi kuivatamine;

Teine etapp, näiteks grafiti või molübdeendi disulfiidi täidis temperatuuril 250 ° C:

Kolmas samm 345 kraadi juures üks kord:

Neljas samm 375 kraadi juures:

Viies samm ei ole liiga kiire jahtumiseks.