Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflonplaadil on eelised

Feb 02, 2018

PTFE-plaadi hõõrdetegur on väike, suurepärased isevooluvuse omadused, et parandada juhtrööpa tööomadusi, et parandada masinatöötlemise täpsust, et pikendada juhtraami kasutusiga, et vähendada energiatarbimise veenemist ja siis nr. 30 masinaõli määrimine. Õli määrimise hõõrdetegur on 0,03 ja kuiva hõõrdetegur on 0,06, ainult 1/3 malmist juhikpaari. Ja polütetrafluoroetüleenplaadi ja malmist hõõrdekiiruse kõver on positiivne kalle, staatilise ja dünaamilise hõõrdeteguri vahe on väike, võib tõhusalt vältida madalat kiirust.

Kandke teflonplaadi kandevõime väike kogus 5,6x10cm2min / kg, kasutades PTFE-plaati treipingi raudteetremondi testimisel, pärast pehme rihma kulumise 3-kuulist töötamist <0,03> Voodrilad puutumata.

Kõrge sideme tugevus, tõmbetugevus 20,9 Mpa, nihke tugevus> 10 MPa, täielikult võimeline vastama protsessi nõuetele. Varem, kui juhtvahend halvasti määrdeti või oli jäljed, mis ootavad juhusliku hõõrdepinna sisenemist juhuslike pindade sisenemiseks, et juhikut pingestada, võib tavaliselt kasutada ainult tin-vismuti sulamist või kiiret nikeldamist parandage juhikabiini. Kuid pärast Teflonplaadi kinnitamist on malmist rööbastee oma isepesuva omaduse ja selle sobivuse tõttu võõraste materjalide, nagu kiibid, korralikult kaitstud.