Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflonplaati kasutatakse peamiselt valdkondades

Dec 22, 2017

Polütetrafluoroetüleenplaatide peamised kasutusalad hõlmavad lennunduse, kosmosetööstuse, naftakeemia, masinate, elektroonika, ehituse, tekstiili ja muude tööstusharude tööstussektorit ning on muutunud olulisteks materjalideks paljudes kaasaegsete tööstusharude põhitehnoloogiates.

Mehhaaniline tööstus

Kasutatakse peamiselt keemilisele korrosioonikindlusele, kõrge temperatuuri tihenduskomponentidele, nagu pakkimine, vooderdis, rõngas, ventiilide pesa, ventiili gaasikast, ventiil jms; Korrosioonikindlate vooderdiste, membraanide, konteinerite ja laagrite transportimiseks söövitav keskmine kõrgtemperatuuriline toru, ja õlivaba kolvi rõngad, tihendid, soojusvahetid, pumbad jne, võib dispersiooni kasutada poorse pinnakatte ja impregneeritud poorsete toodete valmistamiseks.

2, elektri- ja elektroonikatööstuses

Kasutatakse peamiselt traadi ja kaabli tootmisel. Selle põhjuseks on see, et sellel on väga stabiilne isoleeriv omadus, sellel on väga madal dielektriline konstant ja dielektriline kadu kõrgel või kõrgemal sagedusel ja dielektrilised omadused on temperatuurist vähem mõjutatavad.

3, meditsiinilised materjalid võivad olla valmistatud meditsiinilise analüüsi seadmetest, nagu pudelid, torud, keeduklaasid, mõõtesilindrid, lehtrid jms ultra-puhta analüüsi ja filtreerimise jaoks.

4, ehitusmaterjalid kasutavad oma madala hõõrdeteguriga ja kõrge kandevõimega, mida kasutatakse laialdaselt sildade, tunnelite, terasest kinnaste, suurte keemiliste torujuhtmete, kõrgemate kiirteede, kiirraudteede, suurte paakide ja muu toetusliuguriga.