Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflonplaat, millel on suurepärane ülimuslikkus

Nov 21, 2017

PTFE-plaat (tuntud ka kui PTFE-plaat, teflonplaat, Teflon-laud), kaks vormitud plaati vormitakse ja keeratakse PTFE vaigu vormimisega toatemperatuuril, seejärel paagutatud, jahutamiseks ja valmistamiseks. Teflonvaiguga polütetrafluoroetüleeni pöörderaadi pressimine, paagutamine, koorimine. Selle tooted on laialdaselt kasutusel väga hea kvaliteediga: kõrge ja madal temperatuuritaluvus (-192 ℃ -260 ℃), korrosioonikindlus (hape, leel, vesi regioon jne), ilmastikukindlus, kõrge isolatsioon, mittetoksiline ja muud suurepärased omadused.

PTFE-leht, 100% puhtusastmega PTFE, kasutades vormimist, keeramist, lõikamist ja muud tuntud plastikust rafineeritud, on sellel parim keemiline vastupidavus, vananemine, elektriisolatsioon ja sellel on väga madal hõõrdetegur juhul, 180 ~ + 260 kraadi temperatuuri kasutamine. Lameda padja, V-padja, vooderdise ja muude tihendusmaterjalide, kolvitsüklite, rööpade ja muude määrdeainete, elektriisolatsioonimaterjalide, kleepumisvastaste materjalide jaoks.

PTFE leht, vastupidav, kindel tihendus; Teflon ise on parimad korrosiooni- ja vananemisomadused, pärast spetsiaalset töötlemist, millel on hea vastupidavus ja vastupidavus külma voolule; võib olla väga lai. Pikaajaline ohutu kasutamine temperatuurivahemikus; pehme ja kergelt lõigatav, saab lõigata mehaaniliselt või käsitsi, kergesti paigaldatav; plekk on valge, puhas, ei puutu kokku, kuna see on välja lülitatud.