Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflon plaadid töö erinevate söövitav meedia

Mar 20, 2018

PTFE plaadil nimetatakse ka Teflon plaat Teflon plaat on jagatud kahte tüüpi surve vormimise ja keerates. Valatud plaat on valmistatud PTFE-vaigu vormitud toatemperatuuril vormimise meetod, paagutatud ja jahutada. . Teflon pardal hinna. Keerates plaat on valmistatud PTFE-vaigu vormimise ja seejärel paagutatud ja siis kujunes tooteid.

1, PTFE plaadil kasutatakse:

Teflon plaat sobib mansetid, tihendid ja määrdeained, mis töötavad erinevate söövitav meedia temperatuuril ° C ° C. Seda kasutatakse ka isoleeriva elektriosad kasutada erinevatel sagedustel.

2. Teflon plaadi välimus:

(1) juhatuse värv on vaik värvi.

(2) peab olema ühtlase tekstuuri ja välimusega ja vead nagu praod, mullid, delaminatsioon, mehhaaniliste vigastuste ja sile ja tööriista kaubamärkide võimutsemist.

(3) võimaldab kerge pilve moodi elastsust.

(4) on lubatud on ainult üks metall lisandite läbimõõt on väiksem kui üks ja ainult üks metall lisandi läbimõõt on väiksem kui üks.

PTFE on üks levinud katmine fluori plastist. PTFE on süsinikuaatomite nagu luukere. Fluori aatomid on ühtlaselt jaotatud üle, moodustab tihe takistuseks, ning seetõttu on väga väärtuslik terviklik füüsikalisi ja mehaanilisi omadusi. PTFE on kõrge korrosioonikindlus tugevad happed, tugevad alused ja tugevad oksüdeerijad ja see talub kõrgematel temperatuuridel. Selle täitmine isegi ületab klaasi, keraamika, roostevabast terasest ja isegi kuld ja plaatina. See on tuntud kui "king of plastics." Ainult sulatatud leelismetallid ja elementaarse fluori saate töötada kõrgetel temperatuuridel.