Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflonplaadid töötavad erinevates söövitavates meediumites

Apr 12, 2018

PTFE plaati nimetatakse ka Tefloni plaadiks Teflonplaat on jagatud kaheks vormimisrõhuks ja keeramiseks. Valatud plaat on valmistatud PTFE vaigust, mis on vormitud toatemperatuuril ja seejärel paagutatud ja jahutatud. . Teflonplaadi hind. Pöörlev plaat on valmistatud PTFE vaigust vormimise teel ja seejärel paagutatud ning seejärel muutub tooteks.

1, PTFE plaat kasutab:

Teflonplaat sobib tihendite, tihendite ja määrdeainete jaoks, mis töötavad erinevatel söövitavas keskkonnas temperatuuril ° C ° C. Seda kasutatakse ka mitmesugustel sagedustel kasutatavate elektriisolatsiooniosade jaoks.

2. Teflonplaadi välimus:

(1) Plaadi värv on vaigu värv.

(2) Materjal peab olema tekstuuriga ühtlane ja välimusega sujuv ning ei tohi lubada defekte, nagu praod, mullid, hõõrdumine, mehaanilised kahjustused ja tööriista märgid.

(3) Võimaldab kerge pilve-like elastsust.

(4) Lubatud on mitte rohkem kui üks mittemetalset lisandit, mille diameeter on väiksem kui üks ja mitte rohkem kui üks mittemetalsest lisandist läbimõõduga alla ühe.

PTFE on üks fluorist plastist, mida tavaliselt tihendamiseks kasutatakse. PTFE on skelettina süsinikuaatomid. Selle ümber on fluori aatomid ühtlaselt jaotunud, moodustades tiheda tõkke ja millel on seega väga väärtuslikud terviklikud füüsikalised ja mehaanilised omadused. PTFE omab tugevat hapete, tugevate aluste ja tugevate oksüdeerijate vastupidavust korrosioonile ning talub kõrgemaid temperatuure. Tema jõudlus ületab isegi klaasi, keraamika, roostevaba terase ja isegi kulda ja plaatina ning on tuntud kui "plasti kuningas". Kõrged temperatuurid võivad töötada ainult sulanud leelismetallide ja elementaarfluoriini.