Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflonplaadid töötavad erinevates söövitavates meediumites

May 24, 2018

PTFE plaati nimetatakse ka Tefloni plaadiks Teflonplaat on jagatud kaheks vormimisrõhuks ja keeramiseks. Vormitud plaat on valmistatud PTFE vaigust, mida vormitakse toatemperatuuril ja seejärel paagutatud ja jahutatakse. . Teflonplaadi hind. Pöörlev plaat on valmistatud PTFE vaigust vormimise teel ja seejärel paagutatud ning seejärel muutub toodeks.

1, PTFE plaat kasutab:

PTFE plaadid sobivad tihendite, tihendite ja määrdeainete jaoks, mis töötavad erinevatel söövitavas keskkonnas temperatuuril ° C ° C. Need on valmistatud ka elektriliselt isoleeritavatest osadest, mida kasutatakse erinevatel sagedustel.

2. Teflonplaadi välimus:

(1) Plaadi värv on vaigu värv.

(2) Materjal peab olema tekstuuriga ühtlane ja välimusega sujuv ning ei tohi lubada defekte, nagu praod, mullid, hõõrdumine, mehaanilised kahjustused ja tööriista märgid.

(3) Võimaldab kerge pilve-like elastsust.

(4) Piirkonnas on lubatud mitte rohkem kui üks mittemetallist lisandit läbimõõduga ja mitte rohkem kui üks mittemetalset lisandit läbimõõduga.

PTFE on üks fluorist plastist, mida tavaliselt tihendamiseks kasutatakse. PTFE-s on skelett süsinikuaatomid. Selle ümber on fluori aatomid ühtlaselt jaotunud, moodustades tiheda tõkke ja millel on seega väga väärtuslikud terviklikud füüsikalised ja mehaanilised omadused. PTFE omab tugevat hapete, tugevate aluste ja tugevate oksüdeerijate vastupidavust korrosioonile ning talub kõrgemaid temperatuure. Tema jõudlus ületab isegi klaasi, keraamika, roostevaba terase ja isegi kulda ja plaatina ning on tuntud kui "plasti kuningas". Kõrged temperatuurid võivad töötada ainult sulanud leelismetallide ja elementaarfluoriini.