Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Teflon Seal varrukas 【Features】

Aug 24, 2017

Teflon suletud varrukas, ülitugevast polütetrafluoroetüleeni peatamise vaigu vormimise või eri nurga alt tehtud auto töötlemine vastavalt kasutamine. Samal ajal vastavalt kliendi kasutusele rõhu, temperatuuri, Keemiline vastupidavus ja kulumiskindlus ja muud nõuded, täita erinevaid erinevatest materjalidest nagu: klaasist kiud, süsinikkiust, grafiit, polüstüreen või polytetraethylene üliväikeste pulber.

Teflon kui tihendus materjali on erinevaid rakendusi. Tõttu oma kõrge korrosioonikindlus, füüsikaline stabiilsus, kõrge ja madala temperatuuri, oma hea tihendus täitmise, nafta, keemia, farmaatsia, võimu, terasetööstuse saavutusi on mitmeid rakendusi. Sobiva sisaldavad vett, õli, lahus, leeliselises lahuses ja peaaegu kõik keemilised komponendid.

Omadused: Polütetrafluoroetüleeni on parim keemiline vastupidavus ja dielektrilised omadused tuntud plasti. Koos madal hõõrdetegur, Kandke vastupanu, Keemiline vastupidavus, hea katmine, ei ole hüdrolüüsi, kõva ja suurepärane jõudlus. Erinevate meediakanalite töö kummitihend tihendid ja määrdeained, samuti erinevatel sagedustel kasutada elektri isolatsiooni, kondensaator media, juhtmed isolatsioon, elektrilised instrumendi isolatsioon.