Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polütetrafluoroetüleeni kasutamine

Aug 25, 2017

Polütetrafluoroetüleeni saab pressida või ekstrudeerida; seda saab valmistada ka veepõhise dispersioonina kiudude katmiseks, kastmiseks või valmistamiseks.

Polütetrafluoroetüleeni kasutatakse laialdaselt aatomienergia, kaitse-, kosmose-, elektroonika-, elektriseadmete, keemiliste, mehaaniliste, instrumentaaride, instrumentide, ehituse, tekstiili, metallide pinnatöötluse, farmaatsia-, meditsiini-, tekstiilitööstuse, toiduainete, metallurgilise sulatamise ja muude tööstuste valdkonnas. , Korrosioonikindlad materjalid, isolatsioonimaterjalid, põrandakatte jne, nii et seda ei saa tootega asendada.

Teflonil on suurepärased suurepärased üldised omadused, kõrge temperatuuritaluvus, vastupidavus korrosioonile, mittemõõdulised, isepõhised määrded, suurepärased dielektrilised omadused, väga madal hõõrdetegur. Seda kasutatakse laialdaselt korrosioonikindlates torudes, konteinerites, pumbades, ventiilides ja radarites, raadioseadmete ja nii edasi. PTFE täitematerjali lisamine PTFE paagutamiskiiruse vastu võib märkimisväärselt parandada mehaanilisi omadusi, säilitades samal ajal muud PTFE suurepärased omadused. Täidisordid on klaaskiud, metall, metalloksiid, grafiit, molübdeendi disulfiid, süsinikkiud, polüimiid, EKONOL ... ja nii edasi, kulumiskindlus, piirata PV väärtust 1000 korraga.

Polütetrafluoroetüleenist toru on valmistatud suspensioonpolümeriseeritud polütetrafluoroetüleenvaikust, mis on valmistatud kolb ekstrusiooniga. Tuntud plastikust polütetrafluoroetüleenil on parim vastupanu keemilisele korrosioonile ja dielektrilistele omadustele. Polütetrafluoroetüleenist põimitud pakkimine on hea dünaamiline tihendusmaterjal, mis on valmistatud paksendatud polütetrakloroetüleenist, millel on väike hõõrdetegur, kulumiskindlus, keemiline vastupidavus, hea tihendus, hüdrolüüs ei ole, ei karmistumine ega muud suurepärased omadused. Erinevate mehaaniliste tööde jaoks tihendite tihendites ja määrdeainetes, aga ka erinevatel sagedustel, mida kasutatakse elektriisolatsioonis, kondensaatorikandjad, traadi isolatsioon, elektriliste instrumentide isolatsioon. Teflonkile sobib kondensaatorite, spetsiaalse kaabli isolatsiooni, traadi isolatsiooni, elektriinstrumentide isolatsiooni ja tihendiga tihendi jaoks, kuid ka kleepuvat, tihenduslinti, eemaldamist, tihendamist ja nii edasi. Lisaks sellele kasutatakse ka PTFE-ga mittepuhastatavat vooderdust, see tähendab polütetrafluoroetüleenist kõrgel temperatuuril ja mittesisalduvat omadust.