Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Omadused polüimiid hübriid materjalide valmistamine

Sep 28, 2016

Polüimiidid on eriti hübriidmaterjalid, spetsiaalselt sol-gel protsessi, mida kasutatakse laialdaselt valmistamiseks.

1. polüimiid on siiani levinuim polümeermaterjal tööstuse, kõrge termiline stabiilsus ja kõrge klaasistumistemperatuur on väga kasulik hübriidmaterjalid sünteesi.

2. polüimiid saab sünteesitud kaudu mitmel viisil, näiteks polyamic acid, Polüamiid sool, polüamiidvaiku, polyisocyanate ja nii saab kasutada lähteainena polüimiid. Nende ühine omadus on suurem lahustuvus orgaanilistes lahustites, hübriid materjalid saab valida vastavalt vajaduse koostada asjakohane eelkäija.

3. Polyamic happed kasutatakse kõige rohkem hübriid materjalide ettevalmistamisel, sest nad saadakse polükondensatsiooni dianhydrides ja diamines aprotic polar lahustites. Kõnealuseid lahusteid on ka hea lahustite paljud anorgaanilised lähteainete. Polyamic happe väga kõrge veesisaldusega prooton polar lahusti veel lahutab, mis on sol-gel meetodil ja metallist dopant tuua hüdrolüüsi kondensatsiooni mugavuse. Polyamic happe carboxyl rühma suhtleb anorgaanilised liikide või lähteaineid, nt soolad ja estrid, ready-to-use tingimuste. See kombinatsioon molekulaarsel tasandil stabiliseerib anorgaanilised nanoosakesed levikut. Vee polyamidation kasutatakse mõnikord ka mängib võtmerolli anorgaanilised faasi teket.