Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polütetrafluoroetüleeni ja polüetüleenist

Jul 26, 2017


Polütetrafluoroetüleeni [PTFE, F4] on maailma parimat korrosioonikindlust üks materjale, nii et "plastist kuningas" maine. Polütetrafluoroetüleeni on lühendatult PTFE kaubanduslik nimetus "Teflon" Tetrafluoroetüleeni polümeer. Polütetrafluoroetüleeni on: - CF2 - CF2 - CF2 - CF2 - CF2 - CF2 - CF2 - CF2 - CF2 - CF2-. Polütetrafluoroetüleeni on laialt kasutusel erinevaid kohti, mis nõuab happe- ja leelis- ja orgaanilisi lahusteid, mis ei ole inimesele mürgine, kuid üks tootmisprotsessis kasutatud toorainete peetakse kantserogeenseks. Võib olla ka + 250 ℃-180 ℃ temperatuuri pikaajaline töö, peale sula metalli naatriumi ja vedeliku fluoriidi, võimet taluda kõik teiste kemikaalide.

Polüetüleen: nimetatakse PE, etüleen on toodetud polümerisatsiooni termoplastilise vaik. Suurepärane madala temperatuuri (temperatuuril kuni -70 ~-100 ℃), hea Keemiline stabiilsus, võime kaitsta enamuse erosiooni happe-aluse (talu happe happega). See on üldine lahusteid toatemperatuuril ei lahustu, on vähese veeimavuse ja on suurepärane elektri-isolatsioon tulemuse. Siiski on väga tundlikud keskkonna stressi (keemiline ja Mehhaaniline tegevus) ja on halva kuumakindlus vananemist. Polüetüleeni omadused varieerub olenevalt sordist sõltuvalt molekulaarstruktuuri ja tihedus.

Lühend: nCH2 = CH2 →

Jagatud kõrgsurve meetodil, madala rõhu meetod, keskmise rõhu meetod 3. Kõrgsurve protsessi kasutatakse madala tihedusega polüetüleenist

Polüetüleeni omadused varieerub olenevalt sordist sõltuvalt molekulaarstruktuuri ja tihedus.

Tüüpi polüetüleenist

(1) LDPE: madala tihedusega polüetüleen, kõrgsurve polüetüleenist

(2) LLDPE: lineaarne madala tihedusega polüetüleenist

(3) MDPE: keskmise tihedusega polüetüleen, vaik bimodaalisten

(4) HDPE: kõrge tihedusega polüetüleenist, madalrõhu polüetüleenist

(5) UHMWPE: ülikõrge molekulmassiga polüetüleen

(6) muudetud polüetüleen: TPE, ristseotud polüetüleen (PEX)