Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Epoksüvaigu sekundaarse hüdroksüülrühma ja Epoxy Group

Jun 06, 2017

Epoksiidvaigust on sekundaarne hüdroksüülrühm ja epoksürühm, ja sekundaarne hüdroksüülrühm võib reageerida isotsüanaadiga. Epoksiidvaiku otsese lisamisega polüooli sisaldav polüuretaanliimi hüdroksüülrühma sisaldavaid komponente, selle meetodi kasutamine ainult hüdroksüülrühma osaleda reaktsiooni epoksürühma allunud.

Mugav happeline vaik, karboksüül-, et epoksü tsükkel ning seejärel koos polüuretaanliimi isotsüanaadi reaktsiooni. Epoksiidvaigust Samuti võib lahustati etüülatsetaadis, lisage fosforhappe soojendus reaktsiooni adukt lisati polüuretaanliimi; liimi alguses kleepuv; Kuumakindlus ja hüdrolüütiline stabiilsus ja nii saab parandada saab kasutada ka alkoholi amiini või amiinreaktsiooni toota polüoolid, adukte tertsiaarse lämmastiku aatomit, võib kiirendada NCC reaktsioonis.

Epoksiidvaigu polüoolkomponendi ühendab eeliseid polüuretaani ja epoksüvaigu, on head Kleepumistugevus ja keemilise vastupidavuse, kasutamise polüuretaanliimi tootmise epoksüvaigu üldiselt kasutatakse EP-12, EP-13, EP-16 ja EP-20 ja muud sordid.