Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE omadused suurepäraseid omadusi on madal hõõrdetegur

Apr 19, 2018

PTFE hõõrdetegur on väga väike, vaid 1/5, et polüetüleeni. See on oluline tunnus perfluorocarbon pinnast. Sest äärmiselt madala intermolecular vägede vahel fluori-süsiniku määramine polütetrafluoroetüleeni ei ole kleepuv.

PTFE leiab suurepäraseid mehaaniliste omaduste laias temperatuurivahemikus: – 196 260 ° c. Üks perfluorocarbon polümeeride omadused on, et nad ei ole hapraks madalatel temperatuuridel.

1%. PTFE tihedus on 2. 14-2. 20g / cm3, peaaegu mingit veeimavuse veeimavuse saldo on alla 0,01%.

PTFE on tüüpiline pehme ja nõrk polümeer, koos väikese vastastikuse attraction vahel makromolekulid, väike jäikus, kõvadus ja tugevus, ja see ei moonuta alusel pikaajaline stress.

PTFE koormatud, see lihtsalt judinad ja tüüpiline plastikust külma voolu. Libiseda PTFE erineb leevendama, temperatuur, ja crystallinity ja mida kõrgem temperatuur, seda suurem libiseda. Crystallinity PTFE on 55-80% ja selle libiseda ei ületa 2%. Kui selle crystallinity on alla 55% ning üle 80%, on roome suureneb kiiresti.

PTFE mehaaniliste omaduste suurepäraseid omadusi on väike hõõrdetegur 0,1 01 kuni 0,10, väikseim olemasolevate plastmaterjalide ja isegi kõigi tehniliste materjalide vahel.