Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Plastipolytetrafluoroethylene kuningas

Aug 01, 2017

Polütetrafluoroetüleeni on tuntud kui "Plastist kuningas", fluororesin Roy Prycote 1936 DuPont USA hakkas õppima asendamine freooni, isa koguti mõned Tetrafluoroetüleeni hoida ballooni, valmis teine päev Järgmine eksperiment, kuid kui järgmisel päeval avada ballooni ventiil, kuid ilma gaasi pärast kõrvalmõju, nende arvates oli see leke, kuid balloon kaaluga, leidsin, et ballooni ei kaota kaalu. Nad nägid ballooni ja leidsin palju valget pulbrit, mis oli polütetrafluoroetüleeni.

Nad leidsid, et PTFE on suurepäraseid omadusi ja aatomi pommi, kestad ja muud anti mõra tihendi saab, nii et USA sõjavägi on tehnoloogia II maailmasõja ajal on hoitud konfidentsiaalsena. Enne II maailmasõda, ainult dekrüpteerida, ja saavutada tööstustoodangu polütetrafluoroetüleeni 1946.

Hiina kaubanduse "Teflon", "Teflon", "Teflon" nime "teflon" (teflon), ja nii edasi. Koosneb polütetrafluoroetüleenist polümeer ühend, selle struktuur on lihtne - [- CF2 - CF2-] n-, hea Keemiline stabiilsus, korrosioonikindlus, mis on maailma kõige korrosioonikindlus hea materjal Lisaks sula leelismetall, kloori trifluoriidi, kloori uraanpentafluoriidi ja vedel fluoriidi, võime kõik teiste kemikaalide, keedetud vee kuningas ei saa muuta [2] kasutatakse laialdaselt erinevate vajab happe-leelis- ja orgaanilised lahustid. Pitsat, kõrge määrimine-teflon, elektrilised isolatsioon ja hea anti vananemist võime, suurepärane temperatuuri (võib olla positiivne temperatuur 250 ℃ 180 ℃ pikaajalise töö). Teflon, ise ei ole mürgine inimestele.

Temperatuur -190 kasutamine ~ 250 ℃, mis võimaldab jahutuse oma soojuse või soe ja külm vaheldumisi operatsiooni. Surve -0,1 ~ 6.4Mpa (Kokku negatiivse rõhu 64kgf / cm2) (täielik vaakum 64kgf / cm2)

See tekitab mitmeid probleeme keemia, nafta ja farmaatsiatoodete valdkondades. PTFE tihendid, mansetid, tihendid. PTFE tihendid, mansetid, tihendid valib peatamise polümerisatsioon PTFE-vaigu vormimise protsess. Polütetrafluoroetüleeni on keemiliselt vastupidavad võrreldes teiste plastikutega, ja see on laialt kasutusel tihendus materjali ja täiteaine materjalina.

Dispersioonid saab kasutada soojustamine kastetud lahendusi erinevate materjalide ja metallide, klaasi ja keraamiliste pindade korrosioonivastased katted. Igasugused PTFE ring, poly PTFE tihend, PTFE pakkimine ja muude laialt kasutusel erinevat tüüpi anti-korrosiooni toru Flantsi tihend. Lisaks ka sobib ketramine, Teflon fiber - fluor (välisriigi ärinimi Teflon).

Täna, igasuguseid Wang plasttoodete keemiatööstuse, masinad, elektroonika, elektriseadmete, sõjalise kosmosetööstus, keskkonnakaitse ja sildade ja muude riigi majandusele on määrava tähtsusega roll.

Polütetrafluoroetüleeni (PTFE) kasutustingimustes keemia, naftakeemia, nafta rafineerimine, kloorleeliste, happe, fosfaat, farmaatsia, pestitsiidide, keemilised kiud, värvimine, koksisüsi, gaasi, orgaanilise sünteesi, värvilise sulatamine, terasest, aatomi ja polümeeri filtri materjalid, kõrge puhtusastmega toodete (nagu ioonvahetus membraani elektrolüüs), viskoosne materjali transport ja operatsiooni, väga ranged toiduaine-, joogi- ja muud töötlemise tootmissektori tervishoiunõuded.