Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Peamine esindaja

Dec 14, 2016

Peamine on liim, juhtiv liim liim jõudlust, kuid ka oluline näitaja vahe liim tüüp. Peamine aine koosneb tavaliselt üks või kaks või isegi kolm kõrgpolümeer koostise nõuab head haardumist ja märguvus. Saab kasutada nagu kleepuv materjalid on:

1. looduslikest makromolekulidest, nt tärklis, tselluloos, tanniini, kummiaraabik ja naatriumi alginate, samuti loomset liimi nagu luu liimi, kala liimi, vere valk liimi, kaseiini ja šellak.

2. sünteetilise vaigu, termoreaktiivsed vaik ja termoplastilise vaik kahte kategooriasse. Termoreaktiivsed vaigud nagu epoksü, fenool, küllastumata polüestritest, polüuretaanid, silikoone, polüimiidid, bismaleimides, suu vaigud, furaani vaigud, amino vaigud, alküüd vaigud jne.; termoplastsete vaikude nagu polüetüleen, polüpropüleen, polüvinüülkloriid, polüstüreen, akrüülvaigust, nailon, polükarbonaat, polyoxymethylene, termoplastiline polüester, polyphenylene oksiid, fluororesin, polyphenylene tsinksulfiid, polüsulfooni, polyketone, vedelkristall polümeeride ja jms, ja muundatud vaigud või selle polümeeri sulamid. On suurim kleepuv materjalist.

3. kummi ja elastomeeride määrimiseks. Kummist peamiselt nitriil kummist etüleen-propüleeni nitriil butüülkummist, fluori kummist, polüisobutüleeni, polysulfide, loodusliku kautšuki, kummist klorosulfoonitud polüetüleenist kummist; elastomeerist on peamiselt termoplastilisest elastomeerist ja polüuretaan elastomeerist.

4. Lisaks anorgaanilised sideained, silikaadid, fosfaatide ja fosforhappe-vase oksiidid.