Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Igal alal polüimiid väljapaistvaid tulemusi

May 19, 2016

Igal alal polüimiid väljapaistvaid tulemusi

Film: Polüimiid on üks esimese kauba, motor pesa vatiin ja kaabel ümbriste materjal. Läbipaistev polüimiid film paindlik päikesepatareide substraat.

Kate: nagu magnet traadi isolatsiooni värv või kuumakindlad katete kasutamine.

Advanced komposiitmaterjalid: kosmose-, lennuki- ja raketi osad. See on üks kõige kõrgetemperatuurilise konstruktsioonimaterjalid. Nt USA ülehelikiirusel kiirus õhusõiduki programmi eesmärk 2.4M, lend 177 , nõude elu 60000 h pinnatemperatuur on teatatud, kindlaks määrama konstruktsioonimaterjalide termoplastilise polüimiid matrix vaik tugevdatud süsiniku fiber komposiite iga õhusõiduki arvutatud umbes 30 – 50% t.

Kiudaineid: Elastsusmoodul pärast carbon fiber kui keskmise ja kõrge temperatuuri filtreerimise materjalid ja radioaktiivse aine kuulide, tulekindel riie.

Vaht: Kasutada kõrge temperatuuri isolatsiooni materjali.

Inseneri plastide: On olemas ka termoreaktiivsed termoplastilisest, termoplastilise vormimise saab ka Pritsevormimine või üleviimise molding. Peamised määrimiseks, pitseerimine, soojustamine ja struktuursed materjalid ise.

Liim: jaoks kõrgel temperatuuril struktuurilise liimiga.

Membraani: Erinevate gaaside, näiteks eraldades vesiniku / lämmastiku, lämmastik / hapniku, süsinikdioksiidi ja metaani, lämmastiku jne, eemaldada niiskus õhus ja süsivesinike sööt gaasi alkoholid. Kui ka pervaporation membraani ja pöördosmoosi membraan. Alates polüimiid soojus- ja orgaanilise lahusti vastupanu on eriline tähendus orgaaniliste gaaside ja vedelike eraldamine.

Vastupanu: On positiivne ja negatiivne plastist liimi sub micron resolutsiooniga. Ja pigmendid või värvainete kasutamist värvi filter, see võib suurel määral lihtsustada töötlemistoimingud.

Mikroelektroonikasektori seadme rakendustes: kasutatakse vahekihi soojustus dielektrilises kihis, puhver kiht võib vähendada stressi ja parandada saagis. Kuna kaitsva kihi saab vähendada keskkonnamõju seade võib tegutseda ka kilbist a-osakesed, vähendades või kõrvaldades pehme viga (pehme vea) seadmetega.

LCD joondus kokkuleppe keda kasutanud: polüimiid TN-LCD, STN LCD, TFT-LCD ja tulevased aspektid ferroelektriliste vedelkristall ekraan materjali joondamine agent occupies väga olulist osa.

Kerge materjal: Passiivne või aktiivne optiline lainejuhi lüliti materjalidena, fluori sisaldavate polüimiid kommunikatsiooni lainepikkusel vahemikus läbipaistev polüimiid kromofoori Alusmaterjal materjalina kasutatud materjalid võivad parandada stabiilsust.

Niiskus tundlikud materjal: kasutades oma hügroskoopne lineaarse laienemise põhimõte saab teha niiskuse andur.

Kokkuvõttes on lihtne näha, paljud heterotsüklilised aromaatsete polüimiid polümeeri võib olla põhjuseks miks alates 1960, 1970s puistu, kus lõpuks muutunud põhjuseid oluliseks klassi polümeer materjalid.