Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE-filmi tootmisprotsess

Jun 01, 2018

Polütetrafluoroetüleenkile tootmise protsess on vaik, pigment → segamine → vormimine → paagutamine → jahutamine → pööratav mittesuunav film → valtsitud pool-suuna film

Peamised protsessi parameetrid:

Segamine: Praegu on värvainete PTFE-filtrite segamisel kaks peamist meetodit: kuiv segamine ja niiske segamine. Uuringud on näidanud, et niiske segamine on sagedam kui kuiv segamine, kuid protsessid on kallimad

Kõrge, vajadus lisada lahustit, et tagada keskmine toode, mida tavaliselt kasutatakse märg segamist.

Protsessiks on PTFE vaik, pigment pluss lahusti → segamine → kuivatamine → lahustite eemaldamine → värvimaterjalid.

Vormimise ettevalmistamine: eelistatava ühiku surve õiglane valik on PTFE-värvifiltri tootmisel oluline protsessi eeldus. Peamiselt põhineb vaigu peeneteralisus, tihendusaste, pigmenditüübi peenus ja muud valikutingimused, üldiselt 20 ~ 40MPa.

Paagutusjahutus. Kuna värviline kile sisaldab pigmente, ei ole soojusjuhtivus, soojuspaisumistegur ja polütetrafluoroetüleen ühesugune. Seetõttu on paagutamisprotsessi ajal lifti temperatuur lühem kui tavalise PTFE-kilega, paagutamistemperatuur on tavalisest filmist madalam, tõstmistemperatuur on 20-30 ° C / h ja paagutustemperatuur on 375 ° C. Tavaline filmi kuumutamise kiirus on 50-60 ° C / h enne 327 ° C ja 30-40 ° C / h pärast 327 ° C.

Paagutustemperatuur on 380 ° C ja jahutuskiirus on 20-50 ° C / h.

Mitte orienteeruvat filmi pööramine: tööriistaotsa nurk on 40-45 °, mis on tavalisest PTFE-st aeglasem.

Calender pooljuhtfilm: kalandreerimise temperatuur varieerub kile paksusega, üldiselt 5 μm paksusega, 110 ° C ± 5 ° C; 30 μm paks, 130 ° C ± 10 ° C. Veeremiriba on 215-310.