Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE-plaadil on väike hõõrdekoefitsient ja suurepärased isekirjutavad omadused.

Aug 01, 2018

PTFE-lehel on väike hõõrdekoefitsient, suurepärane iseteravõimeline jõudlus, juhi rööpa paari paremad tööomadused, tööpinki täiustatud mehhaaniline täpsus, masina juhtrööpa pikk kasutusiga, vähendatud masinatööriistade energiatarbimine ja seejärel määritud nr 30 masinõliga. Sellisel juhul on õli määrimise hõõrdetegur 0,03, kuiva hõõrdetegur on 0,06, mis on ainult 1/3 malmist juhtpaarist. Lisaks on PTFE plaadi ja malmist paari hõõrdekiiruse iseloomulik kõver positiivne kalle ning staatilise hõõrdekoefitsiendi erinevus on väike, mis võib tõhusalt takistada madala kiiruse.

Kulumiskogus on väike, PTFE-lehe kulumine on 5,6 × 10 cm 2 min / kg ja katse parandatakse teflonplaadiga treipingi rööbast. Pärast 3-kuulist normaalset töötamist on pehme rihma kulumine <0,03> Voodipiirded on terved.

Kõrge sideme tugevus, tõmbetugevus kuni 20,9 Mpa, nihke tugevus> 10 MPa, täidavad täielikult protsessi nõudeid. Varem, kui juhtraam oli määrdunud halvasti või oli praht oodanud mingeid võõrollusi, tõmmatakse juhtrööpa hõõrdepind rööbastele ja rull tõmmatakse. Tavaliselt on seda võimalik parandada ainult tin-vismutiga sulametalli kõvenemise teel või pintsliga kiirel nikkelmeetodil, kuid rööbast ei saa uuesti pingutada, sest juhtraam Pärast teflonplaadi kinnitamist on malmist juhtrööbas hästi kaitstud materjali isepuhastavate omaduste ja väliste ainete, nagu kiibid, paigaldamise tõttu.