Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE plaadil on korrosioonikindlus, vastupidavus, kõrgel temperatuuril ja madalal temperatuuril.

Jul 31, 2018

PTFE plaadi põhitooraine on polütetrafluoroetüleeni ja PTFE on korrosioonikindlus, vastupidavus, kõrge temperatuuri ja meeldib engineering plastikust. Trepp PTFE plaadil on oluline sordi plasti. Valmistatud PTFE vardad tooraine on laialdaselt kasutatud masinad, elektroonika, tekstiil, ehitus, lennundus- ja muu tööstus. Tooraine vöö viitab plommimiseks muust maailmast, oksüdatsiooni põhjustatud õhu sattumisest ja niiskuse tungimise vältimiseks ainete eraldamine tooraine muutmine ja ühinemine vähendamine tolmu. Tavaliste meetodite pitseerimise on määrib, vahatamine ja mehaanilise sulgemist. Erinevates olukordades sobivad erinevad sulgemismeetodeid. Näiteks üldine nõud saab plommida kummikorgid, korgist korgid jne. Selleks et pitser tihedalt kokku, on võimalik lisada täidise või tempel, tihend, õli pitsat jne.; tihendamisel on piir ja pilu, see sobib vastasseisu või määrib. Kitt, pahtel,

Tihendmaterjalid nagu asfalt; tooraine vööd või vedel tooraine vööd võib kasutada torujuhtme isoleerimist; ja suhteliselt liikuvate osade tihendamisel tihendus katte või õli pitsat on sageli kasutatud.

PTFE plaadid ja plommide trepp hoone iseloomustab Teflon kasutamisega. Kasutada erinevaid kõrge ja madal temperatuur ning agressiivsete või detaile kindlalt kulumise.