Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE-plaadil on korrosioonikindlus, vastupidavus, kõrge temperatuur ja madal temperatuur.

Oct 08, 2018

PTFE-plaadi peamiseks tooraineks on polütetrafluoroetüleen ja PTFE on insener-plastik, millel on korrosioonikindlus, kulumiskindlus, kõrge temperatuuritaluvuse jms. Treppstruktuur PTFE-plaat on oluline plastide valik. Tootedena valmistatud PTFE-vardad on laialdaselt kasutatud masinate, elektroonika, tekstiili-, ehitus-, kosmosetööstuse ja muude tööstuste jaoks. Toormaterjali turvavöö tähistab välismaailmast pitseeritavate ainete eraldamist, õhu sissetungimise tagajärjel tekkinud oksüdeerumist ja niiskuse läbitungimise ärahoidmist, mis on toormaterjalide muutus ja kleepumise vähenemine tolm. Tavalised tihendusmeetodid on määrimine, vahatamine ja mehaaniline tihendamine. Erinevad sulgemismeetodid sobivad erinevatel juhtudel. Näiteks võib üldist riistvara pitseerida kummist korgid, korgipulgad jms. Tihedalt pitsatamiseks on võimalik lisada polsterit või tihendit, vee tihendit, õlivarda jne; tihendi ja pilu tihendamiseks saab seda kasutada vastastikuse või määrdumise jaoks. Putukate, kitt,

Tihendusmaterjalid, näiteks asfalt; Torujuhtme sulgemiseks võib kasutada toormaterjali vööd või vedel toormaterjali vööd; ja suhteliselt liikuvate osade tihendamiseks kasutatakse tihti ka tihendikatti või õlivarda.

PTFE-plaadid ja trepphoone tihendid on iseloomulikud Tefloni kasutamisega. Kasutatakse mitmesugustes kõrge- ja madalatemperatuurilistes tingimustes, samuti agressiivses keskkonnas või kulumiskindlana.