Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE-filmi kasutamine, põhjus, miks PTFE-kile on raske siduda

Sep 14, 2018

Polütetrafluoroetüleenkile on sünteetiline polümeerne materjal, mis kasutab fluori asendatud polüetüleenist kõiki vesiniku aatomeid. See materjal on vastupidav hapetele ja alustele ning erinevatele orgaanilistele lahustitele ning on peaaegu kõikides lahustites lahustumatud. Tefloni filmi kohta on palju teadmisi. Allpool on Yangcheng Electro-Plastic tutvustanud toote PTFE-filmi kasutamist ja seda, miks on sellel raske siduda.

PTFE-filmi tootekasutus

Polütetrafluoroetüleenkile, üldtuntud kui plastist kuningas, valatakse polütetrafluoroetüleenvaikust pimedaks. Pööramisel valmistatud film on mitte orienteeritud film. Mitte-orienteeritud kile on kalandreeritud, et moodustada suuna- ja pool-orienteeritud kile PTFE-kile. Toote omadused: PTFE-kile on kõrge tugevuse, kõrge temperatuuri, vastupidavuse, hea isolatsiooni ja kleepuvusega.

PTFE-kile sobib kondensaatori dielektriks, spetsiaalsel kaabli isolatsioonikihil, traadi isolatsioonil, elektriinstrumentide isolatsioonil ja tihendusdetailil ning seda saab kasutada ka kleepuvast lindist, tihenduslindist, kummist ja soojusisolatsioonimaterjalidest.