Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Termoplastilise polüimiid

May 04, 2016

Termoplastilise polüimiid (TPI) arendatakse selle traditsioonilise termoreaktiivsed polüimiid (PI) polüimiid (PI) keskmiste põhjal kõrgmolekulaarseid peamine kett sisaldavate iminoimidobiguanidiin rühma miscellaneous kategooria ring oligomeeridel, on üks parim üldist tulemuslikkust orgaaniliste polümeer materjalid.

See on antioksüdandid, anti väsimus, võltsimiskindlates, löögikindlus, madala tihedusega, madal müra, pika eluea ja muude omaduste ja suurepärane Kuumuskindlad tulemuslikkuse (-269 ℃ ~ 280 ℃ pikaajalise deformatsioon); termilise lagunemise temperatuur kuni 600 ℃, on üks kõrgemaid termilise stabiilsuse polümeeri liikide siiani.

Paljudes kõrgtehnoloogia valdkondades on laialdaselt kasutatud aerospace, lennunduses, kosmos, autod, mikroelektroonika, nanotehnoloogia, LCD, membraan, laser, elektriseadmete, meditsiinitehnika, toiduainetööstust, tuntud "probleemi lahendaja" ja "kuld plastikust".

Siiski kõrged tootmiskulud ja vormimise raskused on oma kiire arengu kahest võtmetegurist.

Ületada termoreaktiivsed PI lahustumatu, kõvem, raske molding defektid ja säilitada oma head tulemused U.S. üldise Electric Company (GE) 1970ndate alguses algas areng termoplastilise polüimiid (TPI), rakendatud 1982, turustamisele ja esimese turu kauba astmed Ultem, on jõudnud 10 000 tonni maailma tootmisvõimsusest-klassi ettevõtted, ranking TPI Paalupaikka tööstuses.