Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Termoplastilise polüimiid vaigud

Jul 01, 2016

Termoplastilise polüimiid vaigud on magma andmesidesüsteemide ja sellisena, saab süsti vormitud pressitud ning osi ümber ja mitmesuguste muude kujundite sulatada töötlemismeetodid. Kuumuskindlad plasti, seda vaiku vajab väga kõrge soojendab töötlemise hõlbustamiseks. Tüüpiline sulab temperatuurivahemikus on 380-430oC. Ekstra ettevaatlik tuleb kasutada kui töötlemise vaigud sisaldavad PTFE nende kõrge töötlemise temperatuuride tõttu.
Küte PTFE eespool 300oC võib vabastada peene osakeste kõrgemalt. Sissehingamine võib toota polümeeri kõrgemalt palavik, ajutine gripitaolised seisund, palavik, külmavärinad, iiveldus, õhupuudus, rindkere pingsus, lihaste või ühiste valutama ja mõnikord köha ja kõrgenenud vere valgeliblede arv. Sümptomid viibib sageli 4-24 tundi pärast kokkupuudet. Need märgid on tavaliselt ajutised, kestab 24-48 tunni ja lahendada ilma täiendavaid komplikatsioone. Siiski mõned üksikisikute korduvate episoodide polümeeri kõrgemalt palavik on teatanud püsivad kopsuarteri mõju. Kaitse eest polümeeri kõrgemalt palavik peaks pakkuma kaitset võimalike krooniliste mõjude vastu.
Kokkupuude laguproduktid PTFE kuumutatud üle 400oC võivad põhjustada kopsu põletik, verejooks või turse. Need tõsisemate tagajärgedega kokkupuute võib esineda äärmise termilisel lagundamisel PTFE, mis saab vabastada fume osakesed ja eriti halva ventilatsiooni tingimustes mürgiseid gaase (karbonüül fluoriid, vesinikfluoriid ja teiste fluoritud gaasid) ja/või suletud ruumides. Nende laguproduktid võib esialgu toota pigistustunne rinnus või valu, külmavärinad, palavik, iiveldus, õhupuudus, köha, hingeldus ja edasiliikumist kopsuturse. Tursed seniks algav ja vajab ravi. Rasketel juhtudel, kui meditsiinilise sekkumise hilineb, kopsuturse võivad saada eluohtlik. Taastetoimingute lõpulejõudmist tavaliselt mõne päeva jooksul; Harvadel juhtudel, on teatatud püsivad kopsu häireid.