Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Termoreaktiivsed plastid

May 25, 2016

Põhiline osa, vabatahtlik lisandid moodustavad plastist artikli ristsidemetega protsessi kaudu erinevaid termoreaktiivsed vaiku. Post-Production protsessis vormimise või vedelik, lahustumatud ja kõvem pärast kuivatamine võib uuesti sula või soften.Common on termokõvenevate plastist phenolics, epoksü plastid, aminoplasts, küllastumata polüester, alküüd plastist. Termoreaktiivsed plastid ja Termoplastide sünteetiline plast koos moodustavad kahest süsteemi. Termokõvenevast plastist oli jagatud formaldehüüdi ristsiduvate ja muud ristsiduvate kahed.

Termoreaktiivsed plastid saab pehmendatud esimene soojuse voolu teatud temperatuurini, Keemiline reaktsioon kuumutatud ja ristsidemetega reaktsioon kuivatamine kõvastub, muutus isirreversible pärast, mis jälle kuumutamisel enam pehmendada voolu.

See omadus on kasutamine vormimise, plastide kasutamine esimese aeg voolu kui kuumutada, täidetud õõnsus surve all ja seejärel kuivatatud kuju ja suurus toodete kindlaksmääramiseks.

Termokõvenevast plastist iseloomustab teataval temperatuuril, soojuse, mõne aja pärast surve või kõvenemine agent järele on keemiline reaktsioon ja karastamisel. Keemilise struktuuri muutused pärast kõvenemine, raske, lahusti lahustumatu, kuumus pole enam pehmendada plastikust lagunevad, kui temperatuur on liiga kõrge. Molekulaarsel tugiketid termoplastilise vaik ülesehitus on lineaarne või hargnenud, toota mingit kemikaali võlakirjade vahel molekulaarsel tugiketid see pehmendab ja voolab kuumutamisel. Karastamisel protsessi jahutus on füüsilisi muutusi.

Formaldehüüdi Ristsidemeid plasti hulka phenolics, amino plastid (nt uurea - formaldehüüd - melamiin - formaldehüüdi jne.). Ristseotud plastist sisaldavad küllastumata polüestritest, epoksüvaigud, diallüül phthalic vaigud ja jms.

Termoreaktiivsed plastid levinud sordid fenoolvaigud, karbamiid - formaldehüüdi vaik, melamiin vaigu ja küllastumata polüestervaik epoksü vaik, silikoon vaik, polüuretaan.