Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Termoreaktiivsed plastid tüübid

May 26, 2016

Paberikihist(PF)

Paberikihist on üks vanimaid sortide plastikust, üldtuntud kui bakelite või Bakelite, pruun või must, välimus on tüüpiline termokõvenevast plastist. Fenooli vaik molding sageli kasutada erinevate täiteaineid, erinevad sõltuvalt täidise materjali, vormimise materjali, kasutatakse peamiselt valdkondades, mis nõuavad kuumuskindlusega, vaid ka liim fenoolvaigu vineeri-, ratta-ja piduriklotsid lõpetanud atribuudid.

Karbamiid - formaldehüüdi vaigu(UF)

Karbamiid - formaldehüüdi vaiku kasutatakse vormimise materjali, liim värvitu plastist toodetud karbamiidi ja formaldehüüdi. Karbamiid - formaldehüüdi vaik materjali vormimise lisatakse tselluloosist. Ja karedus, suurepärane mehaaniline tugevus. Teisest küljest on rabe, halva vee imendumist, mõõtmete stabiilsus, isegi alalise sageli praod puuduseks. Karbamiid - formaldehüüdi vaik võib olla toodetud lauanõud, mütsid, ja muu igapäevane vajadused ja mehaaniliste osade, liim on võimalik teha.

Melamiin - formaldehüüdi vaigu(MF)

Melamiin - ka melamiin formaldehüüdi vaik, melamiin tihe, melamiin. Karbamiid - formaldehüüdi vaik puudused ei ole niiskuskindel, kuid hind on kõrgem kui karbamiidi - formaldehüüdi vaik moodustab plastist. Sest melamiin - plastikvaigud formaldehüüd ja karbamiid - formaldehüüdi vaik on värvitu ja läbipaistev, moodustades värvikas, vaid ka vastupidavus kuumuse tõttu pinna kõvadus, mehaanilised omadused, hea elektrilised omadused, veekindlus, lahusti vastupanu ja väga hea vastupidavus korrosioonile, nii et saab lauanõud, igapäevase vajadused (sh mööbel), tööstuslikud igasuguseid tarvikud ala.

Küllastumata polüestervaik(UF)

Küllastumata polüestervaik on läbipaistev kollane või kollane vedelik eri viskoossus. Sest küllastumata polüestervaik tugevus ei ole suur, see lisatakse tihti klaas fiber tugevdatud materjale, tooteid, üldtuntud kui Klaasplast. Enne toibuma küllastumata Polüestervaiku vedelal kujul, kuid seda saab vormida ka ilma tuletõrjetorude, ravitav, isegi normaaltemperatuuril, mida saab kasutada eri töötlemisviisid toodeteks.

Epoksü(EP)

Epoksüvaigud ravida kuivatamise agent termoreaktiivsed plastid. Tema Suurepärane adhesioon, suurepärane elektrilisi omadusi, vaid ka suurepärane mehaanilisi omadusi. Peamine eesmärk on teha vaik anticorrosive metallide pinnakatted ja liimid, mida kasutatakse trükkplaadid ja elektroonilised komponendid, mis on kapseldatud epoksü.

Silikoon vaik (SI)

Ja iga eespool nimetatud vaik on erinev peamised koostisosad peale süsiniku, kuid räni, nii et hind on kõrge. Aga silikoon vaik kuumutatakse 180 , erirežiimi saab 500 , hea külma resistance vastupidavad, füüsikalised omadused ei muutu temperatuuriga. On keemilist vastupidavust, veekindlust ja suurepärase weatherability termoreaktiivsed plastid, on kuumuskindel aineliste toodete elektroonikakomponendid tööstustoodang.

Polüuretaan

Palju sorte polüuretaanist, saate teha kerge Termoplastsed elastomeerid jäik vahud. Pehme vahtpolüuretaan on 0.015 tihedus ~ 0,15 g / cm3, pehme vaht valada massiivne, lihtne lõigata mööbli-ja pakkematerjalid. Lihtne lõigata mööbli-ja pakkematerjalid. Jäik vaht teha eri liiki.